Reeksen en Individuele loten
Lot nr. 1299 Kwaliteit: *
Zegel voor postkantoor in China, "10c. karmijn" met proefopdruk type II "Chine 4 cents" + "SPECIMEN" van 1907, zeer zeldzaam, fotocertificaat Kaiser, zm - zie foto kaft
Inzetprijs: 2000€
Lot nr. 1300 Kwaliteit: ❒
STES 2411/17 Proeven van de plaat op wit of geelachtig papier uit de plaat van 50 (zonder gom *), zm
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 1302 Kwaliteit: **
N° 75 "20c. donker resedagroen" met randinscriptie "Atelier du timbre", zm (OBP ++€160)
Inzetprijs: 24€
Lot nr. 1303 Kwaliteit: **
N° 75 "20c. donkerresedagroen" in verticale strip van 3 met randinscriptie (bovenste zegel dun in rand en klein stukje op zegel), zm/ntz
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 1304 Kwaliteit: **
N° 78 "50c. grijs" met randinscriptie "Atelier du timbre", zm (OBP ++€700)
Inzetprijs: 110€
Lot nr. 1305 Kwaliteit: **
N° 78 "50c. grijs" in hoekbladboord met randinscripties, zm (OBP €700)
Lot nr. 1306 Kwaliteit: **/*
N° 78 "50c. grijs", in strip van 3 (twee postfris en 1 met scharnier), hoekstuk met inscriptie "Atelier du Timbre" en depôt stempel "DEPOT-1911", zeldzame combinatie, prachtig - zie foto kaft
Inzetprijs: 350€