Reeksen en Individuele loten

Lot nr. 1299 Kwaliteit: *

Zegel voor postkantoor in China, "10c. karmijn" met proefopdruk type II "Chine 4 cents" + "SPECIMEN" van 1907, zeer zeldzaam, fotocertificaat Kaiser, zm - zie foto kaft

Inzetprijs: 2000

Lot nr. 1300 Kwaliteit: ❒

STES 2411/17 Proeven van de plaat op wit of geelachtig papier uit de plaat van 50 (zonder gom *), zm

Inzetprijs: 20

Lot nr. 1301 Kwaliteit: **

N° 74 (blok van 4), 75/77, zm (OBP €400)

Inzetprijs: 40

Lot nr. 1302 Kwaliteit: **

N° 75 "20c. donker resedagroen" met randinscriptie "Atelier du timbre", zm (OBP ++€160)

Inzetprijs: 24

Lot nr. 1303 Kwaliteit: **

N° 75 "20c. donkerresedagroen" in verticale strip van 3 met randinscriptie (bovenste zegel dun in rand en klein stukje op zegel), zm/ntz

Inzetprijs: 60

Lot nr. 1304 Kwaliteit: **

N° 78 "50c. grijs" met randinscriptie "Atelier du timbre", zm (OBP ++€700)

Inzetprijs: 110

Lot nr. 1305 Kwaliteit: **

N° 78 "50c. grijs" in hoekbladboord met randinscripties, zm (OBP €700)

Inzetprijs: 80

Lot nr. 1306 Kwaliteit: **/*

N° 78 "50c. grijs", in strip van 3 (twee postfris en 1 met scharnier), hoekstuk met inscriptie "Atelier du Timbre" en depôt stempel "DEPOT-1911", zeldzame combinatie, prachtig - zie foto kaft

Inzetprijs: 350

Lot nr. 1307 Kwaliteit: **

N° 80 "2fr. lila" in hoekbladboord, zm (OBP €650)

Inzetprijs: 70