Reeksen en Individuele loten

Lot nr. 1306
Volume: E - Envelop

Kwaliteit: **/*

N° 78 "50c. grijs", in strip van 3 (twee postfris en 1 met scharnier), hoekstuk met inscriptie "Atelier du Timbre" en depôt stempel "DEPOT-1911", zeldzame combinatie, prachtig - zie foto kaft

Inzetprijs: 350