Verzamelingen / Samenstellingen

Lot nr. 3487 Kwaliteit: **/*/0

1858/1960 Verzameling in 2 Davo albums, redelijk gevuld, zm/m/ntz

Inzetprijs: 70

Lot nr. 3488 Kwaliteit: **/*/0

GD - Meerdere dozen

1858/1991 Verzameling en dubbels in 14 boeken vanaf n° 1 met o.a. lokaalpost, zm/m/ntz

Inzetprijs: 200

Lot nr. 3489 Kwaliteit: 0

1860 Spectaculaire verzameling in ringband met vervalsingen n° 1 voorzien van verschillende 4-ringsnummerstempels in zwart n° 1/320 (320 verschillende!), dan 8 hogere nummers in zwart, vervolgens 56 exemplaren met stempels in rood, blauw en groen, tenslotte Russische zegels met dezelfde type stempels, vanaf 1858, alle zegels hebben volledige gom en iets afwijkende tanding, zm/ntz

Inzetprijs: 150

Lot nr. 3490 Kwaliteit: MIX

1916/1920 Leuke samenstelling van 2 poststukken 1916 lokaalpost met frankering lokale zegels en 3 variëteiten, 1919/20: 2x misperforatie en 1x dubbeldruk, zm

Inzetprijs: 24

Lot nr. 3491 Kwaliteit: **/*/0

1918/zeer modern, verzameling in album en 2 insteekboeken met o.a. jaren '20 *, kleinbogen, combinaties modern **, zm/m/ntz

Inzetprijs: 100

Lot nr. 3492 Kwaliteit: **/*/0

1918/2001 Uitgebreide verzameling in 3 Davo albums vanaf 1918 incl. lokaalzegels, bezetting, Generalgouvernement, zm/m/ntz

Inzetprijs: 150

Lot nr. 3493 Kwaliteit: **/*/0

1918/2013 Restantverzameling in 6 insteekboeken, w.o. beetje back of the book, overwegend meerderheid gestempeld, m/ntz

Inzetprijs: 40

Lot nr. 3494 Kwaliteit: */0

D - Doos

1919/1989 Verzameling in 6 KaBe albums, bijna volledig en grotendeels postfris, voor 1943 weinig zegels, zm

Inzetprijs: 300

Lot nr. 3495 Kwaliteit: **/0

1962/2009 Zeer uitgebreide verzameling in 8 albums, vrijwel geheel postfris, ongetand en kleinbogen gedeeltelijk aanwezig, veel zegels en blokken, ook gestempeld aanwezig, zm

Inzetprijs: 250