Reeksen en Individuele loten
Lot nr. 3473 Kwaliteit: **
N° 1 "1860 - tweekoppige adelaar - 10k. blauw en roze diverse tinten", vervalsingen 9 getande exemplaren met volledige gom en iets afwijkende tanding, tevens 1 ongetande zegel met vlekkerige gom, mooie referentie, zm/ntz
Lot nr. 3474 Kwaliteit: 0
N° 1 "1860 - tweekoppige adelaar 10k. blauw en roze" met vierringstempel "125" (Busk), zm (Mi. €250)
Inzetprijs: 36€
Lot nr. 3475 Kwaliteit: 0
N° 1 "1860 - 10k. blauw en roze", in paar op fragment met stempel "KLOBUCK", zm (Mi. +€500)
Inzetprijs: 70€
Lot nr. 3476 Kwaliteit: 0
N° 1 "1860 - 10k. blauw en roze" met rode stempel, zm (Mi. €250)
Inzetprijs: 34€
Lot nr. 3477 Kwaliteit: 0
N° 1 "1860 - 10k. blauw en roze" met rechthoekige stempel, zm (Mi. €250)
Inzetprijs: 34€
Lot nr. 3478 Kwaliteit: 0
N° 1 "1860 - 10k. blauw en karmijn", zm (Mi. €320)
Inzetprijs: 32€
Lot nr. 3479 Kwaliteit: *
N° 135/36 "1919 - opdrukken 5 en 10" op Germania, Gniezo/Poznan ongestempeld op fragmenten met keuren, laatsten met certificaat, zm (Mi. €900)
Lot nr. 3480 Kwaliteit: 0
N° 135 "1919 - 5 op 2pf. mat olijf", diverse keurmerken (w.o. Witowski, Rachmanov), zm (Mi. €300)