INDONESIË
Lot nr. 3419 Kwaliteit: **/*
1948/2019 Prachtige verzameling in 5 LX Leuchtturm albums, zo goed als nieuw met zelfopgestelde bladen, eerste reeksen niet perfect en deels *, zm (Hoge cataloguswaarde)
Inzetprijs: 450€
Lot nr. 3420 Kwaliteit: FDC
1949/2019 Prachtige verzameling op FDC in 13 LX Leuchtturm albums zo goed als nieuw (hoge aankoopprijs), zm (Hoge cataloguswaarde)
Inzetprijs: 500€
Lot nr. 3421 Kwaliteit: **/*/0
1950/1960 Verzameling op albumbladen met RIS (zonder "3rp."), gestempeld RIAU, zm/m/ntz
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 3422 Kwaliteit: **/*
1959/1999 Zeer mooi opgesteld geheel, te gebruiken als catalogus met uitgebreide uitleg per reeks, zm
Lot nr. 3423 Kwaliteit: **
1961/2012 Verzameling souvenir sheets vanaf n° 1 in Leuchtturm mappen, zm
Lot nr. 3424 Kwaliteit: **
Uitgebreide en zeer mooie velletjes, blokken, boekjes en grote vellen in 10 LX Leuchtturm albums, zm
Inzetprijs: 400€