INDONESIË

Lot nr. 3419 Kwaliteit: **/*

1948/2019 Prachtige verzameling in 5 LX Leuchtturm albums, zo goed als nieuw met zelfopgestelde bladen, eerste reeksen niet perfect en deels *, zm (Hoge cataloguswaarde)

Inzetprijs: 450

Lot nr. 3420 Kwaliteit: FDC

1949/2019 Prachtige verzameling op FDC in 13 LX Leuchtturm albums zo goed als nieuw (hoge aankoopprijs), zm (Hoge cataloguswaarde)

Inzetprijs: 500

Lot nr. 3421 Kwaliteit: **/*/0

1950/1960 Verzameling op albumbladen met RIS (zonder "3rp."), gestempeld RIAU, zm/m/ntz

Inzetprijs: 20

Lot nr. 3422 Kwaliteit: **/*

1959/1999 Zeer mooi opgesteld geheel, te gebruiken als catalogus met uitgebreide uitleg per reeks, zm

Inzetprijs: 40

Lot nr. 3423 Kwaliteit: **

1961/2012 Verzameling souvenir sheets vanaf n° 1 in Leuchtturm mappen, zm

Inzetprijs: 80

Lot nr. 3424 Kwaliteit: **

Uitgebreide en zeer mooie velletjes, blokken, boekjes en grote vellen in 10 LX Leuchtturm albums, zm

Inzetprijs: 400

Lot nr. 3425 Kwaliteit: **

Zeer mooie samenstelling, jaarmappen, boekjes, LX boekjes, 1° dagbrieven, in 2 Leuchtturm mappen, zm

Inzetprijs: 100