Reeksen
Lot nr. 2930 Kwaliteit: **
N° 123/38 "Posthoorn", prachtig, zm (Mi. €2.200)
Inzetprijs: 180€
Lot nr. 2932 Kwaliteit: **
N° 239P "1956 - Duitse Katholiekendag ongetande proef", horizontaal paar, zeldzaam, zm
Inzetprijs: 300€
Lot nr. 2933 Kwaliteit: **/*/0
1945/2001 Verregaand volledige verzameling in 3 Davo albums met betere reeksen postfris w.o. Heuss 1954 (ook boekjes), volledig ** vanaf 1954, zm
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 2934 Kwaliteit: **/*0
1946/1994 Verzameling in Davo album met betere zegels beginperiode gestempeld, later postfris (veel volledige jaargangen), zm/m
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 2935 Kwaliteit: **/*/0
1946/2012 Vrij volledige verzameling in 2 Davo albums, overwegend zeer mooi gestempeld, zm
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 2936 Kwaliteit: **/*/0
1949/1997 Verzameling in 4 Lindner albums, tot 1957 * of gest., nadien **, zm/m
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 2937 Kwaliteit: 0
1949/1990 (blokken tot 2008) Verzameling in Davo album, vrij volledig, zm/m
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 2938 Kwaliteit: **/*/0
1949/2024 in 2 KaBe en 2 insteekboeken, vrij volledig met frankeergeldige jaren gemengd, 1° dag gestempeld + postfris, zm/ntz
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 2939 Kwaliteit: ✉
1952 Aangetekende brief van Bad Harzburg naar Zwitserland gefrankeerd met o.a. n° 96 ongetand, mooi en zeldzaam met fotocertificaat, zm
Lot nr. 2940 Kwaliteit: 0
1990/2012 Quasi volledige verzameling in 2 Davo albums, zeer mooi gestempeld, zm
Inzetprijs: 70€
Lot nr. 2941 Kwaliteit: **/*/0
Verzameling in klemband, w.o. betere reeksen van de beginperiode, zm/m/ntz
Inzetprijs: 60€