Reeksen

Lot nr. 2930 Kwaliteit: **

N° 123/38 "Posthoorn", prachtig, zm (Mi. €2.200)

Inzetprijs: 180

Lot nr. 2931 Kwaliteit: **

N° 177/96 "1954/61 - Heuss", zm (Mi. €300)

Inzetprijs: 20

Lot nr. 2932 Kwaliteit: **

N° 239P "1956 - Duitse Katholiekendag ongetande proef", horizontaal paar, zeldzaam, zm

Inzetprijs: 300

Lot nr. 2933 Kwaliteit: **/*/0

1945/2001 Verregaand volledige verzameling in 3 Davo albums met betere reeksen postfris w.o. Heuss 1954 (ook boekjes), volledig ** vanaf 1954, zm

Inzetprijs: 50

Lot nr. 2934 Kwaliteit: **/*0

1946/1994 Verzameling in Davo album met betere zegels beginperiode gestempeld, later postfris (veel volledige jaargangen), zm/m

Inzetprijs: 50

Lot nr. 2935 Kwaliteit: **/*/0

1946/2012 Vrij volledige verzameling in 2 Davo albums, overwegend zeer mooi gestempeld, zm

Inzetprijs: 120

Lot nr. 2936 Kwaliteit: **/*/0

1949/1997 Verzameling in 4 Lindner albums, tot 1957 * of gest., nadien **, zm/m

Inzetprijs: 50

Lot nr. 2937 Kwaliteit: 0

1949/1990 (blokken tot 2008) Verzameling in Davo album, vrij volledig, zm/m

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2938 Kwaliteit: **/*/0

1949/2024 in 2 KaBe en 2 insteekboeken, vrij volledig met frankeergeldige jaren gemengd, 1° dag gestempeld + postfris, zm/ntz

Inzetprijs: 200

Lot nr. 2939 Kwaliteit: ✉

1952 Aangetekende brief van Bad Harzburg naar Zwitserland gefrankeerd met o.a. n° 96 ongetand, mooi en zeldzaam met fotocertificaat, zm

Inzetprijs: 30

Lot nr. 2940 Kwaliteit: 0

1990/2012 Quasi volledige verzameling in 2 Davo albums, zeer mooi gestempeld, zm

Inzetprijs: 70

Lot nr. 2941 Kwaliteit: **/*/0

Verzameling in klemband, w.o. betere reeksen van de beginperiode, zm/m/ntz

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2942 Kwaliteit: 0

B - Grote platte doos

Kleine stock tussen BL 1 en BL 63, ook op brief, zm/m/ntz (Mi. €3.679)

Inzetprijs: 50