Verzamelingen België

Lot nr. 2319 Kwaliteit: **/*/0

GF - Groot formaat

1849/2020 Belangrijke verzameling, opgesteld op slordige onorthodoxe manier, wel origineel, w.o. klassiek in gemengde kwaliteit, n° 37 gest. (met certificaat, maar dun), 37A gest. (vals), stempels 5 franken gest., Rode Kruis gest., Helm gest., 1° Orval ** (2x), 266 A/K *, 272 A/K * (certificaat), Mouwstrepen (zonder waarborg), BL 3 ** + gest., Mercier gest. + *, Ridder gest., BL 4 *, Poortman **/*/gest., 879 ** (4x), UPU *, 2-luiken **, moderne periode ** + gest., blokken, boekjes, dus veel nominaal, in 14 boeken, zm/m/ntz

Inzetprijs: 2200

Lot nr. 2320 Kwaliteit: **/0

1849/2017 Verzameling, overwegend nominaal in 8 Davo albums, inclusief boekjes en blokken (o.a. BL 30/31), ook klassiek aanwezig en jaar 50 (cataloguswaarde!), zm/m/ntz (Frankeerwaarde: €5.994)

Inzetprijs: 1600

Lot nr. 2321 Kwaliteit: MIX

1849/1959 Verzameling in 2 albums, w.o. klassiek, 26/37 * met certificaat (n° 37 met zeer mooie centrage), fijne baard *, grove baard "2fr" (aanhangsel gelost), 5 franken *, Rode Kruis "10fr." * ("1fr.", "2fr." en "5fr." hergomd), 221/33 **, 325 **, Mercier **/*, infanterie **, BL 1 **, BL 3 **, 266 A/K *, BL 26 **, BL 27/28 **, atletiek **, Elisabeth **, BL 30 **, UPU **, 2-luiken **, Brugge **, zm/m/ntz

Inzetprijs: 1400

Lot nr. 2322 Kwaliteit: **/0

1849/1964 Belangrijke verzameling in Davo album, waarbij Kleine leeuw gest., n° 37 gest. met keur en zeer mooie centrage), Pellens **, 5 franken gest., Rode Kruis gest., Houyoux **, 221/33 **, kastelen **, Elisabeth **, Mercier gest., infanterie gest., Grote Orval gest., Kruis van Lotharingen gest., Ridder gest., jaren 1945/1964 **, zm

Inzetprijs: 1300

Lot nr. 2323 Kwaliteit: **/*/0

1849/1972 Mooie verzameling in 4 Lindner (oud systeem) tot 1930 over het algemeen mooie stempels "L+ kroon" gestempeld zonder waarborg, BL 1 en 2 met kleine gebreken, jaren ' 50 postfris, vrij volledig, zm

Inzetprijs: 1000

Lot nr. 2324 Kwaliteit: **/*/0

1849/1985 Quasi volledige verzameling in Davo album overwegend gest., waarbij uitgebreid klassiek, 37 gest. (hersteld), 37A gest. (met certificaat), 5 franken gest., Rode Kruis gest., Helm ("2fr." plooitje), Mercier gest., Infanterie gest. + **, Grote Orval gest., Ridder gest., UPU gest. + **, Boudewijn bril **, Brugge gest., zm/m

Inzetprijs: 960

Lot nr. 2325 Kwaliteit: */0

1849/1978 Verzameling in 3 Davo albums waarbij klassiek in gemengde kwaliteit, n° 37 gest. (echt, maar slechte (!) kwaliteit), 5 franken gest., Helm gest./*, 1° Orval gest., 301 **, Mercier *, Grote Orval *, Gellingen **, UPU *, Schrijvers **, 2-luiken **, Boudewijn bril **, Brugge *, nominaal en BL 3 **, 4 **, 30/31 **, zm/m/ntz

Inzetprijs: 800

Lot nr. 2326 Kwaliteit: **/*/0

1849/2000 Verzameling in 4 Leuchtturm albums, w.o. Pellens *, Rode Kruis * ("10fr." hergomd), Houyoux *, 1° Orval *, Antwerpse postzegeldagen *, Orval met L en kroon *, 301 *, BL 2 * (met scheurtje), Kepie *, Mercier **/* (hoogste waarde **), Grote Orval * (verkleurde gom), Ridder *, BL 27 **, BL 28 *,jaren ' 50 overwegend **, Boudewijn bril **, nominaal, zm/m/ntz

Inzetprijs: 600

Lot nr. 2327 Kwaliteit: 0

1849/1999 Uitgebreide verzameling in 4 Leuchtturm albums, waarbij veel klassiek, stempels, n° 37 (dun), 5 franken (2x), Helm, infanterie, Kruis van Lotharingen, Rider, UPU, zm/m

Inzetprijs: 500

Lot nr. 2328 Kwaliteit: **/*/(*)

1851/1997 Verzameling in 2 Davo albums w.o. n° 6 * (3 randen), 19A * (roestband), 20 (*), Merode **, Kleine Montenez **, 221/33 **/*, 301 **, 325 **, 410 **, -10% **, Gellingen **, 792/*97 **, jaren '50 **, nominaal, BL 4 *, BL 6 **, B 30/31 **, boekjes, zm/m/ntz

Inzetprijs: 780

Lot nr. 2329 Kwaliteit: **/*/0

1858/1998 Verzameling in 5 Excellent albums, w.o. Caritas *, Pellens *, Kastelen *, 325 **, Mercier *, Infanterie *, Kruis van Lotharingen *, Ridder *, Tassis *, 792/97 *, UPU *, 2-luiken **/*, Brugge *, BL 28 *, BL 30 *, dienst, TX, BZ, TG, LP, Dagblad *, SP, nominaal, zm/m/ntz

Inzetprijs: 500

Lot nr. 2330 Kwaliteit: **/*/0

1858/2004 Verzameling in 5 Davo album, klassiek en semi-klassiek in gemengde kwaliteit, Pellens *, Houyoux **/*, 1° Orval *, Montenez *, Kastelen *, Kepie *, Infanterie *, Sanatorium *, Kruis van Lotharingen *, Ridder *, Gellingen **, Atletiek *, UPU *, 2-luiken *, Breendonk *, Brugge *, BL 4 **, BL 5/6 gest., BL 30 *, nominaal **, back of the book (onvolledig), zm/m/ntz

Inzetprijs: 480

Lot nr. 2331 Kwaliteit: **/*

1863/1949 Verzameling in Davo album deel I, blz. 2 en 3 nog goed gevuld, maar kwaliteit na te zien, vanaf 1910 tot 1949 nagenoeg compleet op de grote series na, gemengde kwaliteit **/* en soms nagegomd, nog veel mooie reeksen ** aanwezig, zm/m/ntz

Inzetprijs: 400

Lot nr. 2332 Kwaliteit: MIX

1863/2007 Vrij volledige verzameling */(*)/(**)/0, w.o. Orval L Kroon, mouwstrepen, postzegeldagen (alle zonder certificaten), fijne- en grove baard, Rood Kruis, Albert helm, Mercier, Grote Orval, etc., jaren '30 en '50 vrij volledig, interessant om te vervolledigen, zm/m/ntz

Inzetprijs: 560

Lot nr. 2333 Kwaliteit: **/*/0

1870/1987 TX, dagbladen, SP en BZ, verzameling in Davo album, w.o. TX 1/11 **, JO 1/18 **, JO 19A/36A **, TR 7/14 * (5 zegels met watermerk o.a. "1fr."), TR 15/27 *, TR 58/78 *, TR 79/99 *, TR 100/27 * (2 hoogste waarden met verdunning!), TR 128/34 *, TR 135/66 **, TR 178/201 *, TR 304/21 **, OC 10/25 **, OC 26/37 **, OC 38/105 **, zm/m (Zeer hoge cataloguswaarde)

Inzetprijs: 1900

Lot nr. 2334 Kwaliteit: **/*

1893/1985 Verzameling in 2 Davo albums, waarbij Fijne baard * (n° 67 hergomd), Grove Baard *, Pellens, "5 franken" *, Rode Kruis *, Helm *, Houyoux **, BL 1 **, 221/33 **, 1° Orval **, Grote Montenez **, BL 2 **, Kastelen **, Kepie **, BL 3 **, Mercier **, Infanterie **, Grote Orval ** (met fotocertificaat), Kruis van Lotharingen **, Ridder **, Rubens **, jaren 1947/1985 **, zm/m

Inzetprijs: 2100

Lot nr. 2335 Kwaliteit: **/*/0

1894/1988, 2 Davo's vanaf 1920 vrijwel volledig met o.a. 1° Orval *, Kruis van Lotharingen *, Jubileumreeks *, 2-luiken *, Brugge *, etc., zm/m/ntz

Inzetprijs: 200

Lot nr. 2336 Kwaliteit: **/*/0

1894/2002 Verzameling in 5 Davo albums, w.o. Merode **, Albert I **, Houyoux **, Herdenkingsbeeld Houyoux, 1° Orval **, Kastelen **, Kepie **, Elisabeth **, Infanterie **, Sanatorium **, 410 **, Atletiek **, UPU **, 2-luiken **, BL 6 **, BL 27/28 **, Boudewijn bril **, Breendonk **, Brugge **, BL 30/32 **, nominaal, zm

Inzetprijs: 800

Lot nr. 2337 Kwaliteit: **/*

1894/1954 Zeer mooi opgestelde verzameling op bladen in 3 ringklasseurs w.o. 1911 *, Pellens hoogste waarde **, 5 franken *, Rode Kruis *, Helm *, Mouwstrepen * (zonder waarborg), 290A *, Mercier *, Grote Orval *, Kruis van Lotharingen *, Ridder *, Rubens **, Atletiek **, jaren '50 **, BL 2 *, BL 3 *, BL 4 *, zm/m/ntz

Inzetprijs: 800

Lot nr. 2338 Kwaliteit: **/*/(*)

1894/1994 Verzameling w.o. 1° Orval *, 301 **, infanterie *, atletiek **, Elisabeth **, UPU **, Brugge **, nominaal in 3 Davo albums, zm/m/ntz

Inzetprijs: 180

Lot nr. 2339 Kwaliteit: **

1920/2002, inclusief blokken en 6 Davo (w.o. LX), w.o. 190/210, 221/33, 258/66, 317/24 342/50, 351/62, 363/74, 377/83, 394/400, jaren '50, Boudewijn bril, Brugge, etc. + BL 1, BL 2 met plooitje, BL 3, etc., zm

Inzetprijs: 1300

Lot nr. 2340 Kwaliteit: **

1944/1972 Compleet met blokken (2-luiken is "UNESCO"), zm

Inzetprijs: 200

Lot nr. 2341 Kwaliteit: **

D - Doos

1998/2002, 5 jaarboeken, tussen 1998 en 2002 (dubbel 2000), zm

Inzetprijs: 40

Lot nr. 2342 Kwaliteit: 0

GD - Meerdere dozen

Gelegenheidsafstempelingen op kaarten en briefomslagen, vanaf midden jaren '60 tot aan de eeuwwisseling, in 9 klasseurs, zm/m

Inzetprijs: 96