Uitgiften 1962
Lot nr. 1697 Kwaliteit: R
N° 1216/21 "Zoo Antwerpen II, vogels", ongetand in paar, zm (OBP €400)
Lot nr. 1698 Kwaliteit: R
N° 1216/21 "Zoo Antwerpen II, vogels", ongetand, zm (OBP €200)
Inzetprijs: 28€
Lot nr. 1699 Kwaliteit: R
N° 1216 "Zoo van Antwerpen - 40c. + 10c. Rotshaan", ontwerpstudie in aquarel op dik papier + 2 fotografische ontwerpen in kleur en in zwart wit, met handtekeningen van de auteur J. Van Noten, zm
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 1700 Kwaliteit: R
N° 1216 "Zoo van Antwerpen - 40c. + 10c. Rotshaan", aangenomen ontwerp in aquarel en potlood op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1701 Kwaliteit: R
N° 1217 "Zoo van Antwerpen - 1fr. + 50c. Rode lori", ontwerp van 2 afbeeldingen in aquarel en potlood, met notities en handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1702 Kwaliteit: R
N° 1217 "Zoo van Antwerpen - 1fr. + 50c. Rode lori", aangenomen ontwerp in aquarel in potlood op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1703 Kwaliteit: R
N° 1218 "Zoo van Antwerpen, 2fr. + 50c. Toerakoe", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm - zie foto kaft
Inzetprijs: 90€
Lot nr. 1704 Kwaliteit: R
N° 1218 "Zoo van Antwerpen - 2fr. + 50c. Toerakoe", ontwerp van 2 afbeeldingen in aquarel en potlood, met notities en handtekening van de auteur J.Van Noten, zm
Lot nr. 1705 Kwaliteit: R
N° 1218 "Zoo van Antwerpen - 2fr. + 50c. Toerakoe", aangenomen ontwerp in aquarel en potlood op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1706 Kwaliteit: R
N° 1219 "Zoo van Antwerpen - 2,50fr. + 1fr. Kortbektoekan", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Inzetprijs: 90€
Lot nr. 1707 Kwaliteit: R
N° 1219 "Zoo van Antwerpen - 2,50fr. +1fr. Kortbektoekan", ontwerp van 2 afbeeldingen in aquarel en potlood, met notities en handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1708 Kwaliteit: R
N° 1219 "Zoo van Antwerpen - 2,50fr. + 1fr. Kortbektoekan", aangenomen ontwerp in aquarel en potlood op dik papier met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1709 Kwaliteit: R
N° 1220 "Zoo van Antwerpen - 3fr. + 1fr. Paradijsvogel", ontwerp van 2 afbeeldingen in aquarel en potlood met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm - zie foto kaft
Lot nr. 1710 Kwaliteit: R
N° 1220 "Zoo van Antwerpen - 3fr. + 1fr. Duif Goerah", niet aangenomen ontwerp van 2 afbeeldingen in aquarel en potlood, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1711 Kwaliteit: R
N° 1220 "Zoo van Antwerpen - 3fr. + 1fr. Koningspinguin", niet aangenomen ontwerp in aquarel en potlood met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Lot nr. 1712 Kwaliteit: R
N° 1220 "Zoo van Antwerpen - 3fr. + 1fr. Koningspinguin", niet aangenomen studieontwerp in aquarel met notitie en handtekening van de auteur J. Van Noten + fotografisch ontwerp in zwart-wit met specimen, zm
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 1713 Kwaliteit: R
N° 1220 "Zoo van Antwerpen - 3fr. +1fr. Koningspinguin", niet aangenomen ontwerp van 2 afbeeldingen in aquarel en potlood + fotografisch ontwerp in zwart-wit, met notities en handtekening van de auteur J. Van Noten, zm - zie foto kaft
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 1714 Kwaliteit: R
N° 1221 "Zoo van Antwerpen - 6fr. + 2fr. Kongopauw", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met de handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Inzetprijs: 90€