Uitgiften 1962
Lot nr. 1703
Volume:
Kwaliteit: ❒
N° 1218 "Zoo van Antwerpen, 2fr. + 50c. Toerakoe", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm - zie foto kaft
Inzetprijs: 90€
×
❮
❯