Uitgiften 1962

Lot nr. 1703
Volume: F - Farde

Kwaliteit:

N° 1218 "Zoo van Antwerpen, 2fr. + 50c. Toerakoe", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm - zie foto kaft

Inzetprijs: 90