Uitgiften 1962

Lot nr. 1714
Volume: F - Farde

Kwaliteit:

N° 1221 "Zoo van Antwerpen - 6fr. + 2fr. Kongopauw", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met de handtekening van de auteur J. Van Noten, zm

Inzetprijs: 90