Uitgiften 1962
Lot nr. 1714
Volume:
Kwaliteit: ❒
N° 1221 "Zoo van Antwerpen - 6fr. + 2fr. Kongopauw", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met de handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Inzetprijs: 90€
×
❮
❯