Uitgiften 1962
Lot nr. 1706
Volume:
Kwaliteit: ❒
N° 1219 "Zoo van Antwerpen - 2,50fr. + 1fr. Kortbektoekan", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Inzetprijs: 90€
×
❮
❯