Uitgiften 1962

Lot nr. 1706
Volume: F - Farde

Kwaliteit:

N° 1219 "Zoo van Antwerpen - 2,50fr. + 1fr. Kortbektoekan", prachtig ontwerp in aquarel op dik papier, met handtekening van de auteur J. Van Noten, zm

Inzetprijs: 90