Kardinaal Mercier

Lot nr. 1510
Volume: E - Envelop

Kwaliteit: **/*

N° 374 A/K "Braine L'Alleud", 4 kleine waarden zijn postfris, hoogste waarde roestvlekje in rechterrand op tanding, m/ntz (OBP €2.700)

Inzetprijs: 200