Kardinaal Mercier
Lot nr. 1510
Volume:
Kwaliteit: **/*
N° 374 A/K "Braine L'Alleud", 4 kleine waarden zijn postfris, hoogste waarde roestvlekje in rechterrand op tanding, m/ntz (OBP €2.700)
Inzetprijs: 200€
×
❮
❯