Kardinaal Mercier
Lot nr. 1505 Kwaliteit: **
N° 374 A/K "Braine L'Alleud" met fotocertificaat FNIP, 3 hoogste waarden in hoekbladboord, zm (OBP €9.000) - zie foto kaft
Inzetprijs: 1500€
Lot nr. 1506 Kwaliteit: **
N° 374H "5fr. + 20fr. violet", moeilijkste waarde van de reeks, onzuiverheid in papier onder de "A" van "SAPIENTIA", met keurstempel, m (OBP €1.900)
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 1507 Kwaliteit: *
N° 374 A/K "Braine L'Alleud" met fotocertificaat Kaiser, zm (OBP €2.700)
Inzetprijs: 400€
Lot nr. 1508 Kwaliteit: *
N° 374 A/K "Braine L'Alleud" met fotocertificaat Kaiser, 2 hoogste waarden zijn zeer mooi, alle andere met roestvlekjes (vermeld op het certificaat), zm/ntz (OBP €2.700)
Inzetprijs: 130€
Lot nr. 1509 Kwaliteit: *
N° 374 A/K "Braine L'Alleud", n° A en C geplooid, zm/ntz (OBP €2.700)
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 1510 Kwaliteit: **/*
N° 374 A/K "Braine L'Alleud", 4 kleine waarden zijn postfris, hoogste waarde roestvlekje in rechterrand op tanding, m/ntz (OBP €2.700)
Inzetprijs: 200€