Kardinaal Mercier

Lot nr. 1505 Kwaliteit: **

N° 374 A/K "Braine L'Alleud" met fotocertificaat FNIP, 3 hoogste waarden in hoekbladboord, zm (OBP €9.000) - zie foto kaft

Inzetprijs: 1500

Lot nr. 1506 Kwaliteit: **

N° 374H "5fr. + 20fr. violet", moeilijkste waarde van de reeks, onzuiverheid in papier onder de "A" van "SAPIENTIA", met keurstempel, m (OBP €1.900)

Inzetprijs: 200

Lot nr. 1507 Kwaliteit: *

N° 374 A/K "Braine L'Alleud" met fotocertificaat Kaiser, zm (OBP €2.700)

Inzetprijs: 400

Lot nr. 1508 Kwaliteit: *

N° 374 A/K "Braine L'Alleud" met fotocertificaat Kaiser, 2 hoogste waarden zijn zeer mooi, alle andere met roestvlekjes (vermeld op het certificaat), zm/ntz (OBP €2.700)

Inzetprijs: 130

Lot nr. 1509 Kwaliteit: *

N° 374 A/K "Braine L'Alleud", n° A en C geplooid, zm/ntz (OBP €2.700)

Inzetprijs: 200

Lot nr. 1510 Kwaliteit: **/*

N° 374 A/K "Braine L'Alleud", 4 kleine waarden zijn postfris, hoogste waarde roestvlekje in rechterrand op tanding, m/ntz (OBP €2.700)

Inzetprijs: 200

Lot nr. 1511 Kwaliteit: ✉

1933 N° 342 "10c. violet" op geïllustreerde kaart "Kardinaal Mercier specimen", 1933 Brussel naar Eghezée, zm/m

Inzetprijs: 24