Verzamelingen/Samenstellingen

Lot nr. 3765

Kwaliteit: **/*/0

Allerlei landen in 3 insteekboeken met o.a. veel Engelse gebieden, prachtig thema, diverse hoge waarden, vrijwel alles postfris, zm

Inzetprijs: 300