Verzamelingen/Samenstellingen
Lot nr. 3763 Kwaliteit: */0
1840/1900 Verzameling op oude albumbladen met Nederland, Engeland, Scandinavië, met betere zegels, gemengde kwaliteit, zm/m/ntz
Inzetprijs: 300€
Lot nr. 3764 Kwaliteit: **
GF - Groot formaat
Grote handelaarsvoorraad moderne periode in pergamijnomslagen, waarbij veel volledige jaargangen, w.o. Spanje, Faeröer, Gibraltar, Groenland, Guernsey, Ierland, Italië, Liechtenstein, Monaco, Nederland, Duitsland, Andorra, Vaticaan, enz., ook veel in blok van 4, zm (Hoge cataloguswaarde)
Inzetprijs: 500€
Lot nr. 3765 Kwaliteit: **/*/0
Allerlei landen in 3 insteekboeken met o.a. veel Engelse gebieden, prachtig thema, diverse hoge waarden, vrijwel alles postfris, zm
Inzetprijs: 300€
Lot nr. 3766 Kwaliteit: */0
Diverse landen op oude albumbladen, 1856/1900 met o.a. Ned. Indië, Colombia, Suriname, Mexico, Haïti, Egypte (w.o. Yv. 13), Indiase Staten, zm/m/ntz
Inzetprijs: 250€
Lot nr. 3767 Kwaliteit: */0
GF - Groot formaat
Deel van wereldverzameling in Yvert album met o.a. Baltische Staten, Levant, Malta, Monaco, Rusland, Turkije, zm/m/ntz
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 3768 Kwaliteit: */(*)/0
Diverse in 3 insteekboeken, w.o. veel China PRC en andere gestempeld, w.o. Mao, Turkije vanaf klassiek, Brazilië, Angola, zm/m/ntz
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 3769 Kwaliteit: */0
Onoverzichtelijke verzameling allerlei landen in 2 ordners meest ouder materiaal w.o. Bulgarije, Frankrijk, Griekenland, Turkije, veel buiten Europa, verzameling bestaat uit een groot aantal (delen van) albumbladen in plastiek hoesjes, goed bezichtigen loont!, zm/m/ntz
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 3770 Kwaliteit: */0
Verzameling diverse landen in 4 oude albums, w.o. Nederland, Groot-Brittannië en Commonwealth, USA, Italië, Frankrijk, Reich, Zwitserland, zm/m/ntz
Inzetprijs: 180€
Lot nr. 3771 Kwaliteit: **/*/0
Diverse landen in dik insteekboek met o.a. Monaco (w.o. betere zegels), zoals LP vogels en andere, Cyprus, Malta, Kroatië, zm/m/ntz
Inzetprijs: 150€
Lot nr. 3772 Kwaliteit: **/*/0
Betere zegels op insteekbladen, w.o. Frankrijk (LP "6c.", 2x zonder keur), Duitsland, blokken uit Hongarije en Tsjechoslowakije, Cyprus E II 1955 reeks **, merendeel in goede kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
Inzetprijs: 150€
Lot nr. 3773 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse West-Europese landen in 5 insteekboeken, w.o. Noorwegen, Spanje, Cept, Italië, Duitsland, Vaticaan, zm/m/ntz
Inzetprijs: 130€
Lot nr. 3774 Kwaliteit: MIX
Insteekboek vol met allerlei landen, w.o. veel beter materiaal Zuid-West Afrika, Australië, kwaliteit iets gemengd zoals getinte gom, zm/m/ntz
Inzetprijs: 130€
Lot nr. 3775 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse landen in 5 insteekboeken, w.o. Cept, Zwitserland, Jersey, Duitsland, frankeervignetten Griekenland, Cyprus, zm/m
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 3776 Kwaliteit: */0
Diverse items in 5 insteekboeken met Nederland, Monaco, Engeland en Cyprus met betere zegels, zm/m/ntz
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 3777 Kwaliteit: **
D - Doos
Tussen 1981/2004, Ierland (8x) + Griekenland (8x), samenstelling jaarsets, zm
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 3778 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse landen in 4 klembanden, 1 Davo en 1 insteekboek, waarbij Cept **, Nederland FDC's, Duitsland, Zwitserland, zm/m
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3779 Kwaliteit: */0
Frankrijk, Franse gebieden, Monaco, Luxemburg, samenstelling met dubbels in insteekboek, zm/m/ntz
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3780 Kwaliteit: **/0
Rusland, San Marino, Liechtenstein, Monaco, verzameling moderne periode in 3 insteekboeken, Rusland deels in blok van 4, zm
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3781 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse landen in 3 boeken en 1 map, w.o. België, Rusland, Groot-Brittannië, Zwitserland, Canada, enz., zm/m/ntz
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3782 Kwaliteit: ❒
Zeer oude verzameling uitknipsels uit documenten in klemband met veel Frankrijk (vanaf 17° eeuw), daarnaast diverse andere landen w.o. India, Australië, Rusland, historisch zeer interessant, zm/m
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3783 Kwaliteit: **/*/0
Diverse items in 2 insteekboeken, w.o. beter Frankrijk, Duitsland, Turkije, zm/m/ntz
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3784 Kwaliteit: **/*/0
GD - Meerdere dozen
Grote hoeveelheid, allerlei landen in 18 boeken, w.o. veel België, thema, zm/m/ntz
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3785 Kwaliteit: **/*/0
Verzameling in 2 insteekboeken hoofdzakelijk Duitsland (vooral Staten), daarnaast Oostenrijk, Spanje, Franse Kolonies, wat Finland klassiek, zm/m/ntz
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3786 Kwaliteit: **/0
Na 1960/1998 UNO, Oostenrijk, Portugal, verzameling overwegend ** in 2 Lindner albums, zm
Lot nr. 3787 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling in 5 boeken, w.o. Spanje ** (veel in blok van 4), Nederland, Zuid-Amerika, Canada, Frankrijk, Bulgarije, Vaticaan, zm/m/ntz
Lot nr. 3788 Kwaliteit: **/*/0
Diverse landen buiten Europa in 7 insteekboeken w.o. Franse gebieden, Guatemala, Thailand, Japan, Mexico, Hongkong, zm/m/ntz
Lot nr. 3789 Kwaliteit: **/*/0
Nederland voorraad jaren '50 en '60 in 2 insteekboeken, postfrisse reeksen, tevens boek sluitzegels, e.a., zm/m/ntz
Lot nr. 3790 Kwaliteit: **
Italië en Nederland, verzamelingen in 2 insteekboeken (meest jaren '80 en '90), zm
Lot nr. 3791 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse landen in oud insteekboeken, w.o. België, Frankrijk, CEPT, waarbij 5 franken gest., reeksen jaren '50, zm/m/ntz
Lot nr. 3792 Kwaliteit: MIX
Samenstelling (**/*/(*)/0), diverse landen, w.o. Liberia, El Salvador, Solomon, Shanghai, Rusland, Siam, Singapore, Sudan, Spanje, USA, zm/m/ntz
Lot nr. 3793 Kwaliteit: **/*/0
Verzameling in 6 boeken met Luxemburg, Oostenrijk en Zwitserland (w.o. aardig klassiek), zm/m/ntz
Inzetprijs: 70€
Lot nr. 3794 Kwaliteit: **/(*)
Libanon blokken en proefdrukken Indiase Staten in 2 ringbanden, zm/m
Inzetprijs: 70€
Lot nr. 3795 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse landen in 5 boeken, waarbij Vaticaan, Cept, Nederland, Turkije, UNO, zm/m
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3796 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse landen in ringband w.o. Frankrijk (Timbres fictifs), Spanje, Zwitserland, Italië, België, zm/m/ntz
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3797 Kwaliteit: */0
Wereld restantverzameling in oud Yvert album, diverse landen en periodes, zm/m/ntz
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3798 Kwaliteit: **/*/0
Nederland, Nederlandse gebieden, CEPT, UNO, verzameling in 5 albums, zm/m/ntz
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3799 Kwaliteit: **/*/0
Diverse landen betere samenstelling in insteekboek, w.o. Frankrijk, Gr Brittannië, Zwitserland, Vaticaan en Oostenrijk, met goede reeksen en waarden, zm.
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3800 Kwaliteit: **/*/0
Verzameling Italië, Spanje en Portugal in 6 boeken, tevens Vaticaan , zm/m/ntz
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3801 Kwaliteit: **/FDC
Samenstelling diverse landen in 4 insteekboeken, waarbij België, Spanje, Frankrijk, USA, Kanaaleilanden, Canada, Aland, Luxemburg, Vaticaan, zm
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3802 Kwaliteit: **/*0
Samenstelling diverse landen in 5 boeken, w.o. Cept, Vaticaan, Berlijn, Belgische gebieden, zm/m/ntz
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 3803 Kwaliteit: MIX
Samenstelling in ringklasseur, waarbij België, thema Rode Kruis, Hongarije, enz., zm/m
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 3804 Kwaliteit: **/0
GF - Groot formaat
Samenstelling blokken diverse landen op kaartjes w.o. België, DDR, thema, zm/m/ntz
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 3805 Kwaliteit: **
Frankrijk, waarbij veel personaliteiten, reeksen, boekjes + Israël + Palestina, in 2 insteekboeken, zm
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 3806 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling diverse landen in 5 insteekboeken, waarbij Italië, Groot-Brittannië, USA, Zuid-Amerika, Canada, enz., zm/m/ntz
Lot nr. 3807 Kwaliteit: **/0
Samenstelling boekjes en zegels, diverse landen in 2 insteekboeken, w.o. Zweden, België, Groot-Brittannië, Portugal, Burundi, USA, Solomon, Frankrijk, Finland, kwaliteit na te zien, zm/ntz
Lot nr. 3808 Kwaliteit: **/*/0
Verzameling Noord- en Zuid-Amerika in 3 boeken, w.o. USA, Haïti, Cuba, ook wat andere landen zoals Tunesië, zm/m/ntz
Lot nr. 3809 Kwaliteit: **
B - Grote platte doos
Na 1995, kleine gevarieerde samenstelling, ideaal voor ruil of voortverkoop, o.a. Groot-Brittannië, Portugal en Frankrijk, overwegend frankeergeldige zegels, zm
Lot nr. 3810 Kwaliteit: **
KB - Kleine platte doos
Kleine samenstelling w.o. Transkei, Groot-Brittannië, Guernsey, Monaco, Bulgarije (ex. BL 91A), Lundy, zm
Lot nr. 3811 Kwaliteit: **/*/0
B - Grote platte doos
Diverse items in 2 insteekboekjes w.o. Denemarken (aardig klassiek in gemengd kwaliteit), Midden Oosten, zm/m/ntz
Lot nr. 3812 Kwaliteit: **/*/0
Verzameling Tsjechoslowakije en Hongarije in 4 boeken, zm/m/ntz
Lot nr. 3813 Kwaliteit: **/*/0
B - Grote platte doos
Kleine samenstelling diverse landen op insteekbladen en in doosje, w.o. België o.a. Orval met kroon * ("1,75fr." met verdunning), zm/m/ntz
Lot nr. 3814 Kwaliteit: MIX
B - Grote platte doos
Diverse items in box w.o. T.A.A.F. 1982 pinguïns vel, misperforatie Frankrijk, zm
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 3815 Kwaliteit: 0/ZK/✉
Samenstelling ZK, zegels op HK, brieven België, Nederland, Luxemburg, enz. in ringklasseur, zm/m
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 3816 Kwaliteit: **/*/0
Samenstelling België (nominaal), Bund en diverse landen in 3 boeken, zm/m/ntz
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 3817 Kwaliteit: */0
Oude verzameling in klemband voornamelijk Europese landen, zm/m/ntz
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 3818 Kwaliteit: **/*/0
Verzameling in 4 insteekboeken met Polen, Joegoslavië en Bulgarije, zm/m/ntz
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 3819 Kwaliteit: */0
1892/1922 Indochine op albumbladen en 1899/1910 Russische burelen in China, zm/m
Inzetprijs: 20€