Uitgiften 1967
Lot nr. 1724
Volume:
Kwaliteit: ❒
N° 1408/9 "Natuurbescherming", 2 prachtige niet aangenomen ontwerpen op dik papier in aquarel "6fr.", met diverse notities en handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Inzetprijs: 120€
×
❮
❯