Uitgiften 1967

Lot nr. 1724
Volume: F - Farde

Kwaliteit:

N° 1408/9 "Natuurbescherming", 2 prachtige niet aangenomen ontwerpen op dik papier in aquarel "6fr.", met diverse notities en handtekening van de auteur J. Van Noten, zm

Inzetprijs: 120