Uitgiften 1967
Lot nr. 1724 Kwaliteit: R
N° 1408/9 "Natuurbescherming", 2 prachtige niet aangenomen ontwerpen op dik papier in aquarel "6fr.", met diverse notities en handtekening van de auteur J. Van Noten, zm
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 1725 Kwaliteit: **
N° 1423 P3 (2x) en 1424 P3 (4x), fosfor papier "Spontin en Ieper", zm (OBP €440)
Lot nr. 1726 Kwaliteit: **
N° 1423-P3/1424-P3 "Spontin en Ieper", fosforpapier met bladboordjes, zm (OBP €150)
Inzetprijs: 14€
Lot nr. 1727 Kwaliteit: R
BL 43 "Vluchtelingen II", ongetand, zm (OBP €70)
Inzetprijs: 12€