Uitgiften 1967

Lot nr. 1724 Kwaliteit: R

N° 1408/9 "Natuurbescherming", 2 prachtige niet aangenomen ontwerpen op dik papier in aquarel "6fr.", met diverse notities en handtekening van de auteur J. Van Noten, zm

Inzetprijs: 120

Lot nr. 1725 Kwaliteit: **

N° 1423 P3 (2x) en 1424 P3 (4x), fosfor papier "Spontin en Ieper", zm (OBP €440)

Inzetprijs: 40

Lot nr. 1726 Kwaliteit: **

N° 1423-P3/1424-P3 "Spontin en Ieper", fosforpapier met bladboordjes, zm (OBP €150)

Inzetprijs: 14

Lot nr. 1727 Kwaliteit: R

BL 43 "Vluchtelingen II", ongetand, zm (OBP €70)

Inzetprijs: 12

Lot nr. 1728 Kwaliteit: R

BL 44 "Postphila I", ongetand **, zm (OBP €65

Inzetprijs: 12

Lot nr. 1729 Kwaliteit: R

BL 44 "Postphila I", ongetand, zm (OBP €65)

Inzetprijs: 12