Cijfer op heraldieke leeuw

Lot nr. 1623
Volume: E - Envelop

Kwaliteit: **

R 17 "60c. helrozelila" in strook van 6, wit papier, prachtig, zm (OBP €6.300) - zie foto kaft

Inzetprijs: 940