Cijfer op heraldieke leeuw
Lot nr. 1623
Volume:
Kwaliteit: **
R 17 "60c. helrozelila" in strook van 6, wit papier, prachtig, zm (OBP €6.300) - zie foto kaft
Inzetprijs: 940€
×
❮
❯