Cijfer op heraldieke leeuw

Lot nr. 1623 Kwaliteit: **

R 17 "60c. helrozelila" in strook van 6, wit papier, prachtig, zm (OBP €6.300) - zie foto kaft

Inzetprijs: 940

Lot nr. 1624 Kwaliteit: **

S 56 AP 6-Cu "2.50fr. bruin", 6x in strook van 10, alle met horizontale watermerklijn, deze diende om het einde van de rollen papier aan te duiden voor het automatische drukprocédé, zeldzaam, zm

Inzetprijs: 200

Lot nr. 1625 Kwaliteit: **

S 56 P2 "1fr. roze", wit papier in blok van 4, zm (OBP €340)

Inzetprijs: 30

Lot nr. 1626 Kwaliteit: ❒

N° 1027 A/B en 1370 "50c., 1fr. en 60c." ongetand in blok van 4 + 1 los + ministervelletjes, zm/m (OBP +/-€600)

Inzetprijs: 60

Lot nr. 1627 Kwaliteit: **

N° 1370 P2 "60c. donkerpaars", wit papier met bladboordje, zm (OBP €650)

Inzetprijs: 60

Lot nr. 1628 Kwaliteit: **

N° 1370 P2 "60c. donkerpaars", wit papier, zm (OBP €650)

Inzetprijs: 60

Lot nr. 1629 Kwaliteit: **

N° 1370 P2 "60c. donkerpaars", wit papier, met fotocertificaat FNIP, zm (OBP €650)

Inzetprijs: 60

Lot nr. 1630 Kwaliteit: 0

N° 1370 P2 "60c. donkerpaars", wit papier, zm (OBP €550)

Inzetprijs: 40

Lot nr. 1631 Kwaliteit: **/❒

1951/1980 Uitgebreide verzameling in 2 insteekboeken, waarbij ministervelletjes, plaatnummers, vellen en veldelen, preo's, ongetand, dienst, catalogus, zm

Inzetprijs: 260

Lot nr. 1632 Kwaliteit: **

Zeer uitgebreide samenstelling diverse waarden in vellen en veldelen, waarbij variëteiten, curiositeiten, 16 tanden, randinscripties, enz., zorgvuldig na te kijken, zm

Inzetprijs: 300

Lot nr. 1633 Kwaliteit: **/*/0

B - Grote platte doos

Duizenden zegels, overgrote meerderheid ongestempeld op 150-tal steekkaarten, zoektocht voor variëteiten, curiositeiten, etc., zm

Inzetprijs: 20

Lot nr. 1634 Kwaliteit: 0

Centrale afstempeling, enkele duizenden zegels, zm/m

Inzetprijs: 4