Gewone uitgiften & Meelopers, Verzamelingen/Samenstellingen

Lot nr. 3677 Kwaliteit: **/*

1956/1984 Verzameling in insteekboek met blokken, ook velletjes aanwezig, overwegend ** (Luxemburg 1956 *), zm

Inzetprijs: 120

Lot nr. 3678 Kwaliteit: **/*/0

1956/1999 Vrij volledige verzameling (zonder Liechtenstein 1960) in 3 Davo albums, inclusief blokken, zm/m

Inzetprijs: 120

Lot nr. 3679 Kwaliteit: **/0

1956/1993 Verzameling in insteekboek, waarbij de betere waarden **, zm

Inzetprijs: 100

Lot nr. 3680 Kwaliteit: **

1956/1990 Mooie verzameling in 2 Leuchtturm albums, quasi volledig incl. blokken, zm

Inzetprijs: 80

Lot nr. 3681 Kwaliteit: MIX

GD - Meerdere dozen

1956/1995 in 9 albums, mooi opgesteld inclusief blokken en FDC's, niet volledig, ideaal om te vervolledigen, zm/m/ntz

Inzetprijs: 80

Lot nr. 3682 Kwaliteit: **/0

1956/1984 Verzameling in insteekboekje, met blokken, zm/m/ntz

Inzetprijs: 30

Lot nr. 3683 Kwaliteit: **

Jaar 1956, de 6 landen, prachtig, zm (Yv. €565,50)

Inzetprijs: 20

Lot nr. 3684 Kwaliteit: **

1980/1992 Verzameling in 2 Davo albums, incl. meelopers met blokken, quasi volledig, zm

Inzetprijs: 80

Lot nr. 3685 Kwaliteit: **/FDC

1981 Europa folklore in speciaal album, zm

Inzetprijs: 10

Lot nr. 3686 Kwaliteit: 0

Voorraad Europa zegels, postfris en gestempeld (meestal centrale stempel), ook de gemeenschappelijke uitgifte van buitenland, zm/m

Inzetprijs: 30