CURACAO
Lot nr. 3428 Kwaliteit: 0
N° 2 "1873 - Willem III - 3c. lichtbruin" met prachtig stempel "St. Martin", zeldzaam, zm (NVPH ++€150) - zie foto kaft
Lot nr. 3429 Kwaliteit: *
N° 75/81 "1923 - Jubileum reeks", zm (NVPH €307)
Inzetprijs: 34€
Lot nr. 3430 Kwaliteit: 0
N° 104/20 "1934 - 300 jaar vestiging gezag op Curaçao", zm (NVPH €273)
Lot nr. 3431 Kwaliteit: **
N° 178/81 "1947 - Wilhemina type Konijnenburg" (hoge waarden), luxe postfris, zm (NVPH €415)
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 3432 Kwaliteit: */0
1873/1931 Verzameling op albumbladen gespecialiseerd op tanding met betere zegels, zm/ntz
Inzetprijs: 130€
Lot nr. 3433 Kwaliteit: **/*/0
1873/1992, verzameling in Davo album + Ned. Antillen, zm/m/ntz
Lot nr. 3434 Kwaliteit: */(*)/0
Strafport, 1889/1959, zeer mooie gespecialiseerde verzameling met diverse goede zegels w.o. 1889, "12 1/2c." type I en II, "25c." type III, doorsnee mooie kwaliteit voor deze zegels, zm/m (Hoge cataloguswaarde: +€6.000)
Inzetprijs: 350€
Lot nr. 3435 Kwaliteit: **/*/0
Ook Nederlandse Antillen, 1927/1990, grotendeels gestempelde verzameling op Davobladen, zm
Inzetprijs: 70€