CURACAO

Lot nr. 3428 Kwaliteit: 0

N° 2 "1873 - Willem III - 3c. lichtbruin" met prachtig stempel "St. Martin", zeldzaam, zm (NVPH ++€150) - zie foto kaft

Inzetprijs: 30

Lot nr. 3429 Kwaliteit: *

N° 75/81 "1923 - Jubileum reeks", zm (NVPH €307)

Inzetprijs: 34

Lot nr. 3430 Kwaliteit: 0

N° 104/20 "1934 - 300 jaar vestiging gezag op Curaçao", zm (NVPH €273)

Inzetprijs: 30

Lot nr. 3431 Kwaliteit: **

N° 178/81 "1947 - Wilhemina type Konijnenburg" (hoge waarden), luxe postfris, zm (NVPH €415)

Inzetprijs: 50

Lot nr. 3432 Kwaliteit: */0

1873/1931 Verzameling op albumbladen gespecialiseerd op tanding met betere zegels, zm/ntz

Inzetprijs: 130

Lot nr. 3433 Kwaliteit: **/*/0

1873/1992, verzameling in Davo album + Ned. Antillen, zm/m/ntz

Inzetprijs: 80

Lot nr. 3434 Kwaliteit: */(*)/0

Strafport, 1889/1959, zeer mooie gespecialiseerde verzameling met diverse goede zegels w.o. 1889, "12 1/2c." type I en II, "25c." type III, doorsnee mooie kwaliteit voor deze zegels, zm/m (Hoge cataloguswaarde: +€6.000)

Inzetprijs: 350

Lot nr. 3435 Kwaliteit: **/*/0

Ook Nederlandse Antillen, 1927/1990, grotendeels gestempelde verzameling op Davobladen, zm

Inzetprijs: 70

Lot nr. 3436 Kwaliteit: */0

1929/1947 Luchtpost volledige verzameling gestempeld en wat ongestempeld, zm (NVPH €1.026)

Inzetprijs: 70