Verzamelingen/Samenstellingen
Lot nr. 3359 Kwaliteit: */0
1852/2010 Verzameling waarbij n° 1/131, quasi volledig, mooi gestempeld 121/31 met scharnier + LP 12/13 gest., zeer mooi als startverzameling, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
Inzetprijs: 300€
Lot nr. 3360 Kwaliteit: **/*/0
1852/2002 Verzameling in 6 Davo albums met o.a. n° 101 (2x beide met zeer licht gebrek), 130/131 (2x), zm/m/ntz
Inzetprijs: 250€
Lot nr. 3361 Kwaliteit: **/*/0
1852/2010 Verzameling in 5 albums met veel betere zegels en blokken, zm/m/ntz
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 3362 Kwaliteit: **/*/0
1852/2000 in 2 Schaubek en 1 Davo, vrij volledig, inclusief blokken, boekjes, "10gld." zegels ontbreken, zm/m/ntz
Inzetprijs: 150€
Lot nr. 3363 Kwaliteit: **/*/0
1852/2015 Startverzameling in 7 insteekboeken, zegels, reeksen, blokken, boekjes, port, LP, stempels, zm/m/ntz
Inzetprijs: 140€
Lot nr. 3364 Kwaliteit: 0
1852/1871 N° 1/18 met wat extra's op albumblad, zm/m
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3365 Kwaliteit: **/*/0
1852/2020 Verzameling in insteekboek met betere zegels, blokken, etc., zm/m/ntz
Lot nr. 3366 Kwaliteit: **/*/0
1852/1998 Stockrestant in insteekboek + Davo overgrote meerderheid gestempeld, beetje back of the book, ntz
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 3367 Kwaliteit: **/*/0
1864/2017 Verzameling in 4 insteekboeken met o.a. veel modern postfris, zm/m/ntz
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3368 Kwaliteit: **/*/0
1867/2008 Verzameling in 4 Davo albums met o.a. veel postfris (vanaf 1975), dus deel frankeergeldig, inclusief blokken, rolzegels, automaatboekjes, zm/ntz
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3369 Kwaliteit: **/0
1867/2001 Verzameling in 2 albums en 1 insteekboek, waarbij volledige reeksen, zm/m/ntz
Inzetprijs: 90€
Lot nr. 3370 Kwaliteit: **/*/0
1867/1996 Verzameling in insteekboek en 2 albums met wat betere reeksen, zm/m/ntz
Lot nr. 3371 Kwaliteit: 0
1872/1924 Verzameling op albumbladen met Willem III volledig, Hangend Haar uitgebreid met o.a. "2 1/2gld." (2x), Kroningsgulden, zm/m
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 3372 Kwaliteit: 0
1906/1939 Verzameling op albumbladen met TBC echt gebruikt, Jubileum 1913 t.e.m. "5gld.", Veth beide reeksen, gelegenheidsreeksen, zm
Lot nr. 3373 Kwaliteit: **/*/0
1910/2004 Verzameling in 4 albums en op bladen met veel betere reeksen, zm/m
Inzetprijs: 150€
Lot nr. 3374 Kwaliteit: *
1925/1948 Verzameling in klemband, kwaliteit na te zien (roest), ook iets Reich (Duitsland), ntz
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3375 Kwaliteit: 0
1939/1970 Verzameling in album gewone zegels, dus zonder blokken en "Back of the book", zm
Lot nr. 3376 Kwaliteit: **/0
D - Doos
1940/1970 Enorme hoeveelheid volledige vellen en wat veldelen, veelal jaren '40, tevens Zomerreeksen 1962, 1963, 1964, grotendeels postfris, daarnaast Zomer 1941 e.a., zeer veel vellen gestempeld, ideale koop voor plaatfoutenverzamelaar, niet uitzocht!, zm
Inzetprijs: 300€
Lot nr. 3377 Kwaliteit: **/*
1943/2001 Zeer mooie opgestelde verzameling in 2 albums, overwegend **, zm
Lot nr. 3378 Kwaliteit: **/*/0
1945/2006 Hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 3 Davo albums incl. velletjes en boekjes, deels frankeergeldig, zm
Inzetprijs: 70€
Lot nr. 3379 Kwaliteit: **/*
1945/2001 Startverzameling in gemengde kwaliteit in 4 Davo albums, zm/m/ntz
Inzetprijs: 4€
Lot nr. 3380 Kwaliteit: **
1950/1998 Verzameling in 2 Davo albums en 2 insteekboeken met o.a. betere reeksen jaren '50, veel boekjes en veel dubbels, zm
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 3381 Kwaliteit: **/*
1950/1960 Samenstelling reeksen in insteekboek (abonnement in hoeveelheden), ook wat Overzeese gebieden, zm/m/ntz
Inzetprijs: 90€
Lot nr. 3382 Kwaliteit: ✉
1952/1972, 10 postbuskaartjes, w.o. 2 stuks met "15gld. Zeemeeuw", En Face (2x w.o. met 8 ex. "2 1/2gld."), overige met paar "Hartz 10gld. - 1957", zm
Lot nr. 3383 Kwaliteit: **/0
1965/2021 Verzameling/voorraad in 3 insteekboeken met veel blokken, velletjes, etc., veel frankeergeldig, zm
Inzetprijs: 150€
Lot nr. 3384 Kwaliteit: **/0
1997/2014 Voorraad in 3 insteekboeken, gestempeld tot 2000, daarna zowel postfris als gestempeld, veel frankeergeldig, 1 boek bevat alleen velletjes "Mooi Nederland", zm
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 3385 Kwaliteit: **
2011/2024, +/-1500 zegels met cijfer 1, zm (Frankeerwaarde: +€2.000)
Inzetprijs: 400€
Lot nr. 3386 Kwaliteit: **/*/0
GD - Meerdere dozen
Voorraad in ca. 51 boeken en 2 dozen, vanaf klassiek tot zeer modern, tevens FDC's, betere zegels aanwezig, zm/m/ntz
Inzetprijs: 200€
Lot nr. 3387 Kwaliteit: **
D - Doos
Uitgebreide voorraad in zakjes vanaf ouder materiaal (1 grote doos en 3 kleine doosjes), zm
Inzetprijs: 150€
Lot nr. 3388 Kwaliteit: **
D - Doos
Stock boekjes en blokken gesorteerd in zakjes tot 2019, niet nagezien op variëteiten, zm
Inzetprijs: 120€
Lot nr. 3389 Kwaliteit: **/*/0
D - Doos
Voorraad eenvoudig materiaal in insteekboeken, veel gestempeld met tevens ** frankeergeldig, boekjes, rolzegels, zm/m/ntz
Lot nr. 3390 Kwaliteit: **
B - Grote platte doos
Hoeveelheid moderne postzegelboekjes, w.o. prestige, tevens volledige reeks provincievelletjes, grotendeels frankeergeldig, zm
Lot nr. 3391 Kwaliteit: **/*/0
D - Doos
Samenstelling diverse uitgiften en periodes in 10 boeken en 1 mapje, waarbij zegels, FDC's, nominaal, overzeese gebieden, boekjes, zm/m/ntz
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 3392 Kwaliteit: 0
Tussen n° 5 en 284 (Yv.) Stock in 3 insteekboeken, interessant voor de stempelzoeker, zm/m/ntz (NVPH +/-€900)
Lot nr. 3393 Kwaliteit: 0
GD - Meerdere dozen
Tussen n° 19 en 3138, 8 schoendozen met 4900 botjes, ntz