Congo Française

Lot nr. 3078 Kwaliteit: **

Nr. 33-Cu “20c. groen en donkergeel (Chassepot-emissie)”, nieuw zonder scharnieren met merkwaardige “verticale parasitaire inkeping”, enkele roestvlekken niet erg ernstig, m

Inzetprijs: 14

Lot nr. 3079 Kwaliteit: ❒

Type 34 (Yv.) “Femme Bakalois”, kleurproef (niet aangenomen) in groot formaat 33x50mm), geen waardeaanduiding, op normaal papier, geplakt op kaart (uit display geknipt) en ongeperforeerd, met scharnier, prachtig, bijzondere proef, zm

Inzetprijs: 28

Lot nr. 3080 Kwaliteit: ❒

Type 40 (2x) (Yv.), “avenue des cocotiers” hoekkleurproef niet overgenomen, "2fr." karmijn en bruin en de andere karmijnrood en oranje, beide imperforaat en op kaart, met scharnieren, de ene met roestvlek en de andere zeer fijn, zm

Inzetprijs: 24