Congo Française
Lot nr. 3078 Kwaliteit: **
Nr. 33-Cu “20c. groen en donkergeel (Chassepot-emissie)”, nieuw zonder scharnieren met merkwaardige “verticale parasitaire inkeping”, enkele roestvlekken niet erg ernstig, m
Inzetprijs: 14€
Lot nr. 3079 Kwaliteit: ❒
Type 34 (Yv.) “Femme Bakalois”, kleurproef (niet aangenomen) in groot formaat 33x50mm), geen waardeaanduiding, op normaal papier, geplakt op kaart (uit display geknipt) en ongeperforeerd, met scharnier, prachtig, bijzondere proef, zm
Inzetprijs: 28€