Algemeen/Samenstellingen

Lot nr. 2957 Kwaliteit: */(*)/0

1850/1901 Verzameling Oude Staten en wat burelen, Staten bevatten o.a. Hamburg, Hannover, Baden, Bayern, Braunschweig, Norddeutscher Postbezirk gebruikelijke gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)

Inzetprijs: 250

Lot nr. 2958 Kwaliteit: **/*/0

1850/2000 Verzameling in 4 albums met veel oude staten, Reich, Bund, Berlin, zm/m/ntz

Inzetprijs: 100

Lot nr. 2959 Kwaliteit: */0

1851/2021 Verzameling in 4 insteekboeken alle periodes, interessant gedeelte modern gestempeld, zm/m/ntz

Inzetprijs: 70

Lot nr. 2960 Kwaliteit: MIX

D - Doos

1870/2007, 6 insteekboeken + losse zegels gesorteerd in briefomslagen per gebied, stockrestanten, interessant voor ruil-, voortverkoop of stempelverzamelaars, zm/m/ntz

Inzetprijs: 30

Lot nr. 2961 Kwaliteit: **/*/0

1879/1945 Verzameling in dik insteekboek vanaf klassiek (spaarzaam) met betere zegels Reich w.o. postfris (1928 Nothilfe, Zeppelin Mi. n° 438, etc.), zm/m/ntz

Inzetprijs: 140

Lot nr. 2962 Kwaliteit: **/*/0

1920/1990 Verzameling bezette gebieden, w.o. Danzig, Generalgouvernement in album, tevens DDR in 2 insteekboeken, zm/m

Inzetprijs: 50

Lot nr. 2963 Kwaliteit: **/*/0

1946/1990 Verzameling met dubbels in 4 dikke insteekboeken met Bund en DDR, zm/m/ntz

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2964 Kwaliteit: **/*/0

Reich, Zones, Bund, Berlijn, grote "Handelaarsvoorraad" in 5 dikke stockboeken, zm/m/ntz

Inzetprijs: 900

Lot nr. 2965 Kwaliteit: **/*/0

Bijzondere samenstelling op kaartjes met hoofdzakelijk waardevolle zegels en blokken, veelal gekeurd, vanaf/met veel bezetting, Zones, Berlin gekeurd, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde)

Inzetprijs: 740

Lot nr. 2966 Kwaliteit: **/*/0

Reich, Zones, Danzig, Bund, DDR, diverse verzamelingen in 9 albums, waarbij beter materiaal ,veel reeksen, zm/m/ntz

Inzetprijs: 300

Lot nr. 2967 Kwaliteit: **/*

Interessante samenstelling, w.o. Oude Staten, Duitse Rijk, Danzig, Saar, Franse bezetting, AM, Memel, ideaal voor ruil- of voortverkoop, zm/m/ntz

Inzetprijs: 250

Lot nr. 2968 Kwaliteit: **/*/0

Verzameling diverse zones in Davo album, Sovjetzone, Bizone, Franse zone, zm/m

Inzetprijs: 180

Lot nr. 2969 Kwaliteit: **/*/0

Bayern, Reich, Zones, DDR, verzameling in 3 albums en 4 insteekboeken, zm/m

Inzetprijs: 80

Lot nr. 2970 Kwaliteit: **/*/0

Reich, Bund, DDR, zones, Berlijn, verzameling in 2 albums, waarbij veel volledige reeksen, zm/m/ntz

Inzetprijs: 70

Lot nr. 2971 Kwaliteit: **/*/0

D - Doos

Verzameling in albums met Bayern, Reich, Zones, DDR, etc. in 6 albums, zm/m/ntz

Inzetprijs: 70

Lot nr. 2972 Kwaliteit: **/*/0

Bund en DDR, startverzameling in 3 Yvert klembanden (1953/2000), zm/m

Inzetprijs: 70

Lot nr. 2973 Kwaliteit: */0

Diverse items in kleiner formaat insteekboek w.o. staten, Reich, Zones, zm/m/ntz

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2974 Kwaliteit: **/*

Reich, Bund, Bayern, DDR, zones, samenstelling met dubbels in 3 insteekboeken, zm/m/ntz

Inzetprijs: 50

Lot nr. 2975 Kwaliteit: */0

Koloniën, zones, Bund, samenstelling in insteekboekje, zm/m

Inzetprijs: 46

Lot nr. 2976 Kwaliteit: **/0

Bund + Berlijn, verzameling in 5 klembanden, waarbij veel volledige reeksen en enkele poststukken, periode na 1960/2000, zm/m

Inzetprijs: 36

Lot nr. 2977 Kwaliteit: **/*

Reich, Bund, DDR, samenstelling in twee insteekboeken en enkele losse bladen, zm/m/ntz

Inzetprijs: 36