Stempels

Lot nr. 2299 Kwaliteit: 0

1849/1981 Voorraad diverse uitgiften in 4 insteekboeken, voor de stempelzoeker, zm/m/ntz

Inzetprijs: 80

Lot nr. 2300 Kwaliteit: */(*)/0

1849/1919 Zeer uitgebreide voorraad in insteekboek, w.o. n° 1 (16x), n° 2 (39x), verder honderden klassieke zegels, alles in gemengde kwaliteit, SP, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde)

Inzetprijs: 500

Lot nr. 2301 Kwaliteit: 0

1851/1986 Uitgebreide stempelsamenstelling in insteekboek, honderden zegels startende met medaillons, voor de stempelspecialist, zm/m/ntz

Inzetprijs: 40

Lot nr. 2302 Kwaliteit: BRF

1859/heden, Oostkantons St.-Vith, Eupen, Malmedy, samenstelling van 43 brieven, sommige op bladen met beschrijving, zm/m/ntz

Inzetprijs: 28

Lot nr. 2303 Kwaliteit: 0

1869/1884 Samenstelling honderden zegels overwegend op fragment, voor de stempelzoeker, zm/m/ntz

Inzetprijs: 70

Lot nr. 2304 Kwaliteit: PWST

D - Doos

1875/1894 De stempels van Belgische postkaarten, meestal enkelcirkels, alfabetisch geklasseerd van A tot Z op 980 PWST (liggende leeuw), zm/m

Inzetprijs: 100

Lot nr. 2305 Kwaliteit: 0

1890/1955 Verzameling "Charleroi", in 4 Safe ringbanden w.o. 337 brieven, mooie stempels, interessant om na te kijken, zm/m/ntz

Inzetprijs: 70

Lot nr. 2306 Kwaliteit: **

1893/1905 Mooie stempelsamenstelling vnl. fijne en grove baard (30 stuks), "BRUXELLES 3.10//3.9//3.8//3/10//3/12", alle leesbare stempels, zm

Inzetprijs: 20

Lot nr. 2307 Kwaliteit: 0/ZK

1898/1912 Samenstelling 90 sterstempels, meestal op wapenschild-uitgifte, beschrijving bijgevoegd, zm/m (Hoge COBA notering)

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2308 Kwaliteit: BRF

1920, Olympiade Antwerpen, samenstelling 20 kaarten + 4 fragmenten met mechanische stempels van de Olympische Spelen, diverse frankeringen, zm/m/ntz

Inzetprijs: 40

Lot nr. 2309 Kwaliteit: BRF

B - Grote platte doos

1935/heden, samenstelling 105 brieven en kaarten, w.o. kleine gemeenten, aangetekende zendingen, relaisstempels, haltes, zm/m

Inzetprijs: 34

Lot nr. 2310 Kwaliteit: 0

KB - Kleine platte doos

N° 762 "Uitvoer 1,35fr.", honderden zegels in insteekboekje, voor de stempelzoeker, zm/m

Inzetprijs: 4

Lot nr. 2311 Kwaliteit: 0

Prachtige uitgebreide verzameling telegraafstempels, waarbij veel betere stempels op diverse uitgiften w.o. n° 30 "fijne en brede baard", Albert I, Houyoux, etc., zm/m

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2312 Kwaliteit: 0

KB - Kleine platte doos

Ambulante samenstelling van "OUEST", "MIDI", "NORD", etc. op verschillende zegels zoals N° 30, 46, liggende leeuw, 125 exemplaren, betere Coba waarde, zm/m/ntz

Inzetprijs: 50

Lot nr. 2313 Kwaliteit: 0

Kleine verzameling puntstempels op N° 14, 15, 17, 18 en 30 (inclusief 2 brieven), zie scan , zm

Inzetprijs: 38

Lot nr. 2314 Kwaliteit: 0

Stempelverzameling met stempels van diverse kustgemeenten, in ringklasseur, zm/m

Inzetprijs: 36

Lot nr. 2315 Kwaliteit: 0

D - Doos

Moderne periode, diverse uitgiften op duizenden kaartjes met speciale stempels, zm

Inzetprijs: 30

Lot nr. 2316 Kwaliteit: 0

Verzamellotje klassiek tussen N° 1 tot 12, niet alle aanwezig, gemengde kwaliteit, zm/m/ntz

Inzetprijs: 24

Lot nr. 2317 Kwaliteit: 0

Studie Klemskerke, Vlissegem en De Haan, mooi opgestelde verzameling in ringklasseur, zm

Inzetprijs: 24

Lot nr. 2318 Kwaliteit: 0

Kleine samenstelling spoorstempels op voornamelijk zegels jaren '30-'40, w.o. enkele betere: Meulebeke, Berzee, Steenhuffel, zm/m/ntz

Inzetprijs: 10