LO Lokaalpost

Lot nr. 2212 Kwaliteit: **

LO 7-Cu, in paar, met ontbrekende tanding tussen beide zegels, zm (OBP ++€106)

Inzetprijs: 22

Lot nr. 2213 Kwaliteit: **

LO 9/16, ongetand en postfris, LO 10 heeft bladboord, prachtig (OBP €525)

Inzetprijs: 78

Lot nr. 2214 Kwaliteit: **

LO 20 "Distriflash" in veldeel van 50 + Magazine "Jan de Postiljon" en artikel over Distriflash, zm

Inzetprijs: 80