LO Lokaalpost
Lot nr. 2212 Kwaliteit: **
LO 7-Cu, in paar, met ontbrekende tanding tussen beide zegels, zm (OBP ++€106)
Inzetprijs: 22€
Lot nr. 2213 Kwaliteit: **
LO 9/16, ongetand en postfris, LO 10 heeft bladboord, prachtig (OBP €525)
Inzetprijs: 78€