Gespecialiseerde verzamelingen

Lot nr. 2343 Kwaliteit: BRF

1808/1826, 22 brieven van Parijs naar Francomont "Archive David" met "P" in trapezium, zm/m

Inzetprijs: 22

Lot nr. 2344 Kwaliteit: ✉

GF - Groot formaat

1831 Jan van Speijk, Nederlandse kanonneerbootcommandant - boot N° 2, commandant tijdens de Belgische opstand, op 5 februari 1831 dreef zijn schip op de Schelde, door een harde wind en een slecht functionerende anker, naar de kant waar een woedende menigte op zijn schip sprong, hierop sprak Van Speijk de historische laatste woorden "Dan liever de lucht in" en liet de boot ontploffen. In dit lot vind je 3 medailles, enkele afdrukken van de Belgische opstand, een brief van Van Speijk naar zijn nicht op 19 december 1830, meerdere prenten Van Speijk, historisch document, uniek, zm

Inzetprijs: 600

Lot nr. 2345 Kwaliteit: BRF

1851/1859 Kleine studie van 8 brieven over Antwerpen, met datum tussen 2 juni 1851 en 1859, w.o. twee brieven naar London (Engeland), zm/m

Inzetprijs: 90

Lot nr. 2346 Kwaliteit: MIX

1861/1940 (**/*/(*)/0) Mooie kwaliteit, niet volledig, gemengd postfris, scharnier, zonder gom en gestempeld, enkele betere stukken, zie scans, zm

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2347 Kwaliteit: 0

GF - Groot formaat

1875/1940 Overijse, mooie verzameling, voor 1940, met onderwerpen toeristische stempels, Interbellum van 1919 tot September 1939, Telegrafische diensten, periode W.O. I (Bevrijding, Duitse bezetting, noodstempels, censuur enz.), periode epauletten en medaillons, periode 1875 tot 1914, uitgebreide uitleg van de poststukken, maar ook van documenten betreffende Overijse behorend tot het thema, meestal mooi opgemaakt op A4 bladen, zm

Inzetprijs: 300

Lot nr. 2348 Kwaliteit: BRF

1919/1937, samenstelling van ongeveer 20 poststukken, alle met inhoud, van Ministerie van Binnenlandse zaken, Dommages de guerre, enz., ideaal voor studie, zm

Inzetprijs: 12

Lot nr. 2349 Kwaliteit: 0

N° 282, 317 en 387, alles met blauwe afstempelingen, Brussel-Bruxelles Cheques en Postes-Posterijen, zm

Inzetprijs: 4

Lot nr. 2350 Kwaliteit: 0

B - Grote platte doos

Overijse, mooie verzameling, W.O. II, met onderwerpen Bezettingsinformatie, Epuratie (zuiveringen), Oostfronters, Tewerkstelling Duitsland, Belgen in opleiding in Ierland, de mobilisatie, Duitse inval mei 1940 en de bevrijding. Uitgebreide uitleg van de poststukken, maar ook van documenten betreffende Overijse behorend tot het thema, meestal mooi opgemaakt op A4 bladen, zm

Inzetprijs: 300

Lot nr. 2351 Kwaliteit: **/*

Vanaf periode W.O. II tot eind jaren 90, verzameling plaatnummers, enkele duizenden zegels, in twee insteekboeken, zm

Inzetprijs: 180

Lot nr. 2352 Kwaliteit: 0

GF - Groot formaat

Overijse, mooie verzameling, NA W.O. II, met onderwerpen studie van datumstempels, nevenstempels en etiketten, retourzendingen buitenland, strafport, aangetekende zendingen, terugsturen van zendingen, aantekenstrookje, beschadigde zendingen, informatie Overijse gebruikte briefhoofden, administratieve stempels. Uitgebreide uitleg van de poststukken, maar ook van documenten betreffende Overijse behorend tot het thema, meestal mooi opgemaakt op A4 bladen, zm

Inzetprijs: 200

Lot nr. 2353 Kwaliteit: ❒

Oscar Bonnevalle, verzameling fotonegatieven en ontwerpen/proeven, van diverse binnenlandse en buitenlandse uitgiften, w.o. mooi thema, in 3 insteekboeken, zm

Inzetprijs: 50

Lot nr. 2354 Kwaliteit: 0

Vanaf 1990 tot 2014, herdenkingskaarten met de bijhorende uitgaves van buitenland in twee klasseermappen, w.o. 3x wisselplaatsen en 2x Finch, zm

Inzetprijs: 78

Lot nr. 2355 Kwaliteit: MIX

Verzameling klassiek (**/*/0/BRF), vanaf N° 1 tot 125, meerdere honderden zegels, gemengde kwaliteit, mooie stempels, griffen, vele variëteiten, enz., voor de specialist, zm/m

Inzetprijs: 280

Lot nr. 2356 Kwaliteit: MIX

Posttarieven (BRF/PWST/BK), zeer uitgebreide prachtige verzameling 1872/2015 in tien ringklasseurs, over alle soorten tarieven voor brieven, briefkaarten, postkaarten, dienstkaarten, ontvangstkaarten, postwissels, ZK, enz., zm/m

Inzetprijs: 300

Lot nr. 2357 Kwaliteit: 0

Verzameling perforaties, geklasseerd per perforatie op een meerdere zegels, meerdere honderden zegels in twee albums, zm/m/ntz

Inzetprijs: 120

Lot nr. 2358 Kwaliteit: **

Verzameling toeristische motieven, plaatnummers en drukdatums, in twee insteekboeken, verschillende gomsoorten, curiositeiten, enz., zm

Inzetprijs: 90

Lot nr. 2359 Kwaliteit: BRF/PWST

Verzameling documenten (PWST - brieven - brieffragmenten), periode voorlopers tot Houyoux, +/-200 ex., enkele stempels, bestemmingen (Madrid), enz., zm/m

Inzetprijs: 88

Lot nr. 2360 Kwaliteit: 0

Verzameling klassiek, meest medaillons (meestal ongetande), enkele honderden zegels, gemengde kwaliteit, meerdere mooie stempels, griffen, enz., voor de specialist in 1 album en 2 insteekboeken, zm/m

Inzetprijs: 82

Lot nr. 2361 Kwaliteit: 0

Mooie stempelverzameling in 2 insteekboeken, willekeurig geklasseerd, meeste zijn mooie centrale stempels, periode getande medaillons tot Pellens (ook uitgeknipte zegels met stempels van PWST), voor de specialist, zm/m

Inzetprijs: 68

Lot nr. 2362 Kwaliteit: */0

Stempelverzameling vanaf N° 14 tot aan emissie Pellens, in 5 insteekboeken, meerdere honderden zegels, extra aandacht aan N° 14, 15, 57 en 58, zm/m

Inzetprijs: 48

Lot nr. 2363 Kwaliteit: MIX

B - Grote platte doos

Verzameling "Tresor et Postes", meer dan 200 postkaarten, meerdere bestemmingen, zm/m

Inzetprijs: 40

Lot nr. 2364 Kwaliteit: BRF/PWST

KB - Kleine platte doos

Lot van +/-200 postwaardestukken en enkele brieven, meestal met mooie afstempelingen, relais, enz., zm/m

Inzetprijs: 38

Lot nr. 2365 Kwaliteit: 0

B - Grote platte doos

Kruibeke, met Bazel en Rupelmonde, studieverzameling vanaf N° 18 tot 1962, met o.a. nood- en naamstempels, rébut, postcolies, spoorweg, bezetting enz., +/- 30 documenten en zegels, leuk geheel, zm

Inzetprijs: 30

Lot nr. 2366 Kwaliteit: ✉

Tombeek, het sanatorium "Het paleis op de Heide", kleine verzameling van 6 documenten, wo. Croix Rouge de Belgique, toeristische stempel (militaire portvrijdom), meer info bij het lot, zm

Inzetprijs: 20

Lot nr. 2367 Kwaliteit: 0

Hoeilaart, studieverzameling vanaf N° 46 tot 1942, met o.a. postbus (wijkbus), nood- en naamstempels, rebut, zichten van bezienswaardigheden, enz., 19 documenten en enkele zegels (ook van Groenendael), leuk geheel, zm

Inzetprijs: 20

Lot nr. 2368 Kwaliteit: 0

Verzameling Avecapelle, enkele zichtkaarten (wo koning bezoek de loopgraven), enkele zegels en documenten in een album, zm

Inzetprijs: 14

Lot nr. 2369 Kwaliteit: ✉

Restlotje brieven, 3 voorlopers (w.o. Dunkerque - Bruges), 2 medaillon brieven en 1 brief vanuit Jersey naar Dunkerque, m/ntz

Inzetprijs: 10

Lot nr. 2370 Kwaliteit: **/0

Verzameling van 7 documenten, 14 zegels (PR 61/63 - PR 65/75) en 3 krantenartikels, Koningskwestie, Rex Beweging, propaganda, zm

Inzetprijs: 10

Lot nr. 2371 Kwaliteit: BRF

Kleine verzameling klassiek medaillons (getand en ongetand), 11 exemplaren, verschillende locaties, verschillende porten, zm/m

Inzetprijs: 4