Erinnofilie en PR Privé uitgiften
Lot nr. 2218 Kwaliteit: R
1947 "Prins Karel", 6 kleuren zonder waardeaanduiding in velletjes dun papier, met fotocertificaat Kaiser, zm (OBP €132)
Inzetprijs: 14€
Lot nr. 2219 Kwaliteit: R
STES B 1800b "1,75fr. bruin", proef van de matrijs met droogstempels en paraaf van J. De Bast + B 1805, zm (STES €150)
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 2220 Kwaliteit: **
PR 15/16 "Hommage Roosevelt, 1er courrier par Autogyre" in blok van 4, prachtig, zm (OBP €1.840)
Inzetprijs: 160€
Lot nr. 2221 Kwaliteit: BRF
PR 30/34 "Luchtpostzegeltentoonstelling te Antwerpen" op 5 verschillende kaarten, zm (OBP €300)
Lot nr. 2222 Kwaliteit: **
PR 61/75 "V met kroon en 1945" in blok van 4, inclusief dus met de zeldzame waarde "15c. violet", zm (OBP €108)
Inzetprijs: 12€
Lot nr. 2223 Kwaliteit: BRF
PR 48 op "Expres Recommandé" naar Brussel, opdruk "RP", eerder zelden aangeboden, zm/m/ntz
Inzetprijs: 10€
Lot nr. 2224 Kwaliteit: R
E 7/9 Raketpost, reeks ongetand, zm (OBP €650)
Lot nr. 2225 Kwaliteit: (*)/R
E 52 A/F "Prins Karel - volledige reeks" op bruin papier, ntz (OBP €1.050)
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 2226 Kwaliteit: (*)/R
E 52 A/F "Prins Karel", 6 velletjes op dun papier, 3 velletjes bruin verkleurd, zm/m/ntz (OBP €132)
Inzetprijs: 10€
Lot nr. 2227 Kwaliteit: (*)/R
E 52 A/F "Prins Karel", 6 velletjes op dun papier, velletje donkerrood met roestvlekjes, zm/m/ntz (OBP €132)
Inzetprijs: 10€