Erinnofilie en PR Privé uitgiften

Lot nr. 2218 Kwaliteit: R

1947 "Prins Karel", 6 kleuren zonder waardeaanduiding in velletjes dun papier, met fotocertificaat Kaiser, zm (OBP €132)

Inzetprijs: 14

Lot nr. 2219 Kwaliteit: R

STES B 1800b "1,75fr. bruin", proef van de matrijs met droogstempels en paraaf van J. De Bast + B 1805, zm (STES €150)

Inzetprijs: 20

Lot nr. 2220 Kwaliteit: **

PR 15/16 "Hommage Roosevelt, 1er courrier par Autogyre" in blok van 4, prachtig, zm (OBP €1.840)

Inzetprijs: 160

Lot nr. 2221 Kwaliteit: BRF

PR 30/34 "Luchtpostzegeltentoonstelling te Antwerpen" op 5 verschillende kaarten, zm (OBP €300)

Inzetprijs: 30

Lot nr. 2222 Kwaliteit: **

PR 61/75 "V met kroon en 1945" in blok van 4, inclusief dus met de zeldzame waarde "15c. violet", zm (OBP €108)

Inzetprijs: 12

Lot nr. 2223 Kwaliteit: BRF

PR 48 op "Expres Recommandé" naar Brussel, opdruk "RP", eerder zelden aangeboden, zm/m/ntz

Inzetprijs: 10

Lot nr. 2224 Kwaliteit: R

E 7/9 Raketpost, reeks ongetand, zm (OBP €650)

Inzetprijs: 80

Lot nr. 2225 Kwaliteit: (*)/R

E 52 A/F "Prins Karel - volledige reeks" op bruin papier, ntz (OBP €1.050)

Inzetprijs: 60

Lot nr. 2226 Kwaliteit: (*)/R

E 52 A/F "Prins Karel", 6 velletjes op dun papier, 3 velletjes bruin verkleurd, zm/m/ntz (OBP €132)

Inzetprijs: 10

Lot nr. 2227 Kwaliteit: (*)/R

E 52 A/F "Prins Karel", 6 velletjes op dun papier, velletje donkerrood met roestvlekjes, zm/m/ntz (OBP €132)

Inzetprijs: 10

Lot nr. 2228 Kwaliteit: MIX

B - Grote platte doos

Samenstelling (**/*/0/BRF), erinnofilie en privé uitgiften, enorme mix met heel wat beter materiaal, ook brieven en curiositeiten, de moeite om te bekijken, zm/ntz

Inzetprijs: 40