Eeuwfeest v/d Onafhankelijkheid

Lot nr. 1490 Kwaliteit: ❒

LX 2 "Luxevelletje", prachtig, zm (OBP €200)

Inzetprijs: 30

Lot nr. 1491 Kwaliteit: **

N° 305/7 "Volledige reeks" in blok van 4, zm (OBP €280)

Inzetprijs: 30

Lot nr. 1492 Kwaliteit: ✉

1930, N° 305/7 "BIT" + 279/80 op aangetekende brief van Brussel 8.X.1930 naar Genève, zm

Inzetprijs: 4

Lot nr. 1493 Kwaliteit: ✉

1930, n° 303, 305 op aangetekende brief van Lessines 30/10/30, naar Hamburg, zm/m

Inzetprijs: 12