Reeksen en Individuele loten
Lot nr. 1436 Kwaliteit: ❒
STES B 528 en B 539 "10c. groen" en "15c. geel", 2 goedgekeurde kleuren, zm
Inzetprijs: 10€
Lot nr. 1437 Kwaliteit: **
N° 165/78 "Volledige reeks" in blok van 4, "1fr.", "2fr." en "5fr." in hoekbladboord, "2fr." zegel linksboven heeft volgens onze mening een klein doorschijnend puntje (niet dun), maar prachtige centrage, zm - zie foto kaft
Inzetprijs: 1000€
Lot nr. 1438 Kwaliteit: */0
N° 165/78 * (9x) + 2 x gest. + 3 x "3fr." gest., los, in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (OBP €12.860)
Inzetprijs: 500€
Lot nr. 1439 Kwaliteit: *
N° 165/78 "Volledige reeks" met uiterst licht scharnierspoor, zm (OBP €950)
Inzetprijs: 90€
Lot nr. 1440 Kwaliteit: **
N° 176 "2fr. paars" met plaatnummer 2, zm (OBP ++€1.100)
Inzetprijs: 220€