Reeksen en Individuele loten

Lot nr. 1436 Kwaliteit: ❒

STES B 528 en B 539 "10c. groen" en "15c. geel", 2 goedgekeurde kleuren, zm

Inzetprijs: 10

Lot nr. 1437 Kwaliteit: **

N° 165/78 "Volledige reeks" in blok van 4, "1fr.", "2fr." en "5fr." in hoekbladboord, "2fr." zegel linksboven heeft volgens onze mening een klein doorschijnend puntje (niet dun), maar prachtige centrage, zm - zie foto kaft

Inzetprijs: 1000

Lot nr. 1438 Kwaliteit: */0

N° 165/78 * (9x) + 2 x gest. + 3 x "3fr." gest., los, in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (OBP €12.860)

Inzetprijs: 500

Lot nr. 1439 Kwaliteit: *

N° 165/78 "Volledige reeks" met uiterst licht scharnierspoor, zm (OBP €950)

Inzetprijs: 90

Lot nr. 1440 Kwaliteit: **

N° 176 "2fr. paars" met plaatnummer 2, zm (OBP ++€1.100)

Inzetprijs: 220

Lot nr. 1441 Kwaliteit: **

N° 176 "2fr. paars" in hoekbladboord met "Dépôt 1919", zm (OBP ++€1.100)

Inzetprijs: 180