Algemeen
Lot nr. 1540 Kwaliteit: ❒
STES B 1411 De onvoltooide proef van "1,75fr." in februari 1957 werden 6 ex. getrokken in koperdruk in het blauw, deze proef wordt nooit beëindigd wegens ziekte en nadien het overlijden van artiest, prachtig exemplaar, zm
Inzetprijs: 150€
Lot nr. 1541 Kwaliteit: 0
N° 428 "1fr. karmijnrood - Leopold III open kraag", centrale afstempeling, enkele duizenden zegels, zm/m
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 1542 Kwaliteit: **
N° 432 "2,45fr. zwart" in blok van 7 met linkerbladboord, zm (OBP €1.190)
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 1543 Kwaliteit: **
N° 432-Cu "2,45fr. zwart" in blok van 9, hier en daar met lichte, originele, zwarte kleurvegen, zm (OBP €1.530)
Inzetprijs: 140€
Lot nr. 1544 Kwaliteit: **
N° 432 "2,45fr. zwart" in blok van 6 met randinscriptie "zegelfabriek", zm (OBP ++€1.020)
Inzetprijs: 130€
Lot nr. 1545 Kwaliteit: **/*
N° 432 "2,45fr. zwart" in blok van 4 (3x ** en 1x *), zm (OBP €550)
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 1546 Kwaliteit: **
N° 435 "20fr. oranje" (6x), kleurschakeringen, zm
Inzetprijs: 4€
Lot nr. 1547 Kwaliteit: **
N° 435A "20fr. helderoranje", fotocertificaat FNIP dd 21.05.2018, zm (OBP €220)
Inzetprijs: 24€
Lot nr. 1549 Kwaliteit: **
N° 435B "20fr. vermiljoenrood" met fotocertificaat, met bladboordje, zm (OBP €465)
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 1550 Kwaliteit: **
N° 435B "20fr. vermiljoenrood" met fotocertificaat W. Balasse, zm (OBP €465)
Inzetprijs: 50€
Lot nr. 1551 Kwaliteit: **
N° 435B "20fr. vermiljoenrood" met fotocertificaat Kaiser, dd. 30.11.2005, gom beschadigd door papierklem, ideaal als referentiekleur, ntz (OBP €465)
Inzetprijs: 20€
Lot nr. 1552 Kwaliteit: **
GF - Groot formaat
N° 478 "2,50fr. op 2,45fr. zwart"' in volledig vel van 150, met plaatnummer 1 en gommerkteken, rechtsonder enkele zegels met verschoven opdruk als curiositeit, prachtig, zm (OBP €4.950)
Inzetprijs: 450€