Algemeen

Lot nr. 1540 Kwaliteit: ❒

STES B 1411 De onvoltooide proef van "1,75fr." in februari 1957 werden 6 ex. getrokken in koperdruk in het blauw, deze proef wordt nooit beëindigd wegens ziekte en nadien het overlijden van artiest, prachtig exemplaar, zm

Inzetprijs: 150

Lot nr. 1541 Kwaliteit: 0

N° 428 "1fr. karmijnrood - Leopold III open kraag", centrale afstempeling, enkele duizenden zegels, zm/m

Inzetprijs: 20

Lot nr. 1542 Kwaliteit: **

N° 432 "2,45fr. zwart" in blok van 7 met linkerbladboord, zm (OBP €1.190)

Inzetprijs: 100

Lot nr. 1543 Kwaliteit: **

N° 432-Cu "2,45fr. zwart" in blok van 9, hier en daar met lichte, originele, zwarte kleurvegen, zm (OBP €1.530)

Inzetprijs: 140

Lot nr. 1544 Kwaliteit: **

N° 432 "2,45fr. zwart" in blok van 6 met randinscriptie "zegelfabriek", zm (OBP ++€1.020)

Inzetprijs: 130

Lot nr. 1545 Kwaliteit: **/*

N° 432 "2,45fr. zwart" in blok van 4 (3x ** en 1x *), zm (OBP €550)

Inzetprijs: 50

Lot nr. 1546 Kwaliteit: **

N° 435 "20fr. oranje" (6x), kleurschakeringen, zm

Inzetprijs: 4

Lot nr. 1547 Kwaliteit: **

N° 435A "20fr. helderoranje", fotocertificaat FNIP dd 21.05.2018, zm (OBP €220)

Inzetprijs: 24

Lot nr. 1548 Kwaliteit: **

N° 435A "20fr. helderoranje", zm (OBP €220)

Inzetprijs: 20

Lot nr. 1549 Kwaliteit: **

N° 435B "20fr. vermiljoenrood" met fotocertificaat, met bladboordje, zm (OBP €465)

Inzetprijs: 50

Lot nr. 1550 Kwaliteit: **

N° 435B "20fr. vermiljoenrood" met fotocertificaat W. Balasse, zm (OBP €465)

Inzetprijs: 50

Lot nr. 1551 Kwaliteit: **

N° 435B "20fr. vermiljoenrood" met fotocertificaat Kaiser, dd. 30.11.2005, gom beschadigd door papierklem, ideaal als referentiekleur, ntz (OBP €465)

Inzetprijs: 20

Lot nr. 1552 Kwaliteit: **

GF - Groot formaat

N° 478 "2,50fr. op 2,45fr. zwart"' in volledig vel van 150, met plaatnummer 1 en gommerkteken, rechtsonder enkele zegels met verschoven opdruk als curiositeit, prachtig, zm (OBP €4.950)

Inzetprijs: 450

Lot nr. 1553 Kwaliteit: **

N° 478 "2,50fr. op 2,45fr. zwart", samenstelling in insteekboek, waarbij veldelen, randinscripties (98 zegels), zm/m (OBP €3.234)

Inzetprijs: 300