Ongebruikt

Lot nr. 1209 Kwaliteit: **

N° 27B "2c. hevigblauw" in tanding 14, zm (OBP €100)

Inzetprijs: 14

Lot nr. 1210 Kwaliteit: **

N° 29 "8c. violet" met bladboordje bovenaan, zm (OBP €230)

Inzetprijs: 30

Lot nr. 1211 Kwaliteit: (*)

N° 30a, 31, 34 en 36 Alle zonder gom, m/ntz

Inzetprijs: 10

Lot nr. 1212 Kwaliteit: **

N° 31A "20c. hevigblauw", fotocertificaat FNIP dd. 21.10.2019 voor n° 31, normale centrage, zm (OBP €400)

Inzetprijs: 60

Lot nr. 1213 Kwaliteit: **

N° 33 "30c. okerrood", zm (OBP €250)

Inzetprijs: 30

Lot nr. 1214 Kwaliteit: **

N° 32A "25c. olijf", redelijk mooie centrage en fris van kleur, zm (OBP €570)

Inzetprijs: 80

Lot nr. 1215 Kwaliteit: *

N° 32B "25c. bisterolijf", Tanding 14, hoekstuk, met "Depot 1883" in de kleur violet, zeldzaam, prachtig - zie foto kaft

Inzetprijs: 250

Lot nr. 1216 Kwaliteit: **

N° 34A "40c. felroze" met fotocertificaat Kaiser dd. 28.02.12, mooie centrage voor deze uitgifte, zm (OBP €680)

Inzetprijs: 110

Lot nr. 1217 Kwaliteit: **

N° 35A "50c. lichtgrijs", gedecentreerd, maar frisse kleur, zm/m (OBP €900)

Inzetprijs: 100

Lot nr. 1218 Kwaliteit: **

N° 36 "1fr. mauve", frisse zegel in normale centrage, fotocertificaat Kaiser dd. 07.09.2010, zm (OBP €1.600)

Inzetprijs: 180

Lot nr. 1219 Kwaliteit: *

N° 36 "1fr. mauve" met uiterst klein scharnierspoor rechtsboven, enkele zwarte vlekjes in de gom onderaan, m (OBP €625)

Inzetprijs: 40

Lot nr. 1220 Kwaliteit: **/*

N° 37 "5fr. bruinrood", licht bewerkte gom, fris van kleur, met fotocertificaat J. Van der Linden voor postfris dd. 25.10.2000, zm (OBP +€2.400)

Inzetprijs: 400

Lot nr. 1221 Kwaliteit: *

N° 37 "5fr. bruinrood", zware scharnier en gedecentreerd, tweede tandje linksboven aangezet, diverse keurmerken, ntz (OBP €2.400)

Inzetprijs: 80

Lot nr. 1222 Kwaliteit: *

N° 37A "5fr. lichtbruin", zéér mooie centrage, maar enkele verdunningen en zware scharnier, ntz (OBP €4.900)

Inzetprijs: 250