Ongebruikt
Lot nr. 1209 Kwaliteit: **
N° 27B "2c. hevigblauw" in tanding 14, zm (OBP €100)
Inzetprijs: 14€
Lot nr. 1210 Kwaliteit: **
N° 29 "8c. violet" met bladboordje bovenaan, zm (OBP €230)
Lot nr. 1212 Kwaliteit: **
N° 31A "20c. hevigblauw", fotocertificaat FNIP dd. 21.10.2019 voor n° 31, normale centrage, zm (OBP €400)
Inzetprijs: 60€
Lot nr. 1214 Kwaliteit: **
N° 32A "25c. olijf", redelijk mooie centrage en fris van kleur, zm (OBP €570)
Lot nr. 1215 Kwaliteit: *
N° 32B "25c. bisterolijf", Tanding 14, hoekstuk, met "Depot 1883" in de kleur violet, zeldzaam, prachtig - zie foto kaft
Inzetprijs: 250€
Lot nr. 1216 Kwaliteit: **
N° 34A "40c. felroze" met fotocertificaat Kaiser dd. 28.02.12, mooie centrage voor deze uitgifte, zm (OBP €680)
Inzetprijs: 110€
Lot nr. 1217 Kwaliteit: **
N° 35A "50c. lichtgrijs", gedecentreerd, maar frisse kleur, zm/m (OBP €900)
Inzetprijs: 100€
Lot nr. 1218 Kwaliteit: **
N° 36 "1fr. mauve", frisse zegel in normale centrage, fotocertificaat Kaiser dd. 07.09.2010, zm (OBP €1.600)
Inzetprijs: 180€
Lot nr. 1219 Kwaliteit: *
N° 36 "1fr. mauve" met uiterst klein scharnierspoor rechtsboven, enkele zwarte vlekjes in de gom onderaan, m (OBP €625)
Lot nr. 1220 Kwaliteit: **/*
N° 37 "5fr. bruinrood", licht bewerkte gom, fris van kleur, met fotocertificaat J. Van der Linden voor postfris dd. 25.10.2000, zm (OBP +€2.400)
Inzetprijs: 400€
Lot nr. 1221 Kwaliteit: *
N° 37 "5fr. bruinrood", zware scharnier en gedecentreerd, tweede tandje linksboven aangezet, diverse keurmerken, ntz (OBP €2.400)